SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZEJDŹCIE WSZYSCY Z DROGI DREAM Wp*****LA PIEROGI

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126177

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3944
Mam taki skrajny przypadek... gościu chodzi w rurkach, ma nogi jak bocian... i te rurki są takie że moja dzewczyna by w nie nie weszła, a jest drobnej budowy. Do tego gościu ubiera takie koszule że mi by na 2 palce nie weszły, do tego lustrzanki, i jak chodzi z kurtką to robi taki wieszak, trzymając jednym palcem na ramieniu. Nosz k***a... nie mam okazji mu wyp******ić... a uwierzćie że się szykowałem.

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3944
Co dziwne... gościu był z laską... która ubierała się trochę na Punka!! Gdzie tu logika ?!

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Ja dzisiaj miałem typowi spuścić wpie*dol na siłowni. Tak strasznie był podobny do takiego karła, który sobie u mnie nieźle zgrabił, że prawie typa z nim pomyliłem...

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 120 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42786
Też wiadomo że starsze kobitki bardziej doświadczone są konkretniejsze niż te młodsze . Ale takimi ciężej manipulować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
ależ się tutaj agresywnie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 120 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42786
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3944
Kiedyś widziałem obrazek gdzie było tak
16 lat - gościu pokroju bieber (przynajmnie ten dawny)
20 lat- gościu wysportowany, sylwetka jak trzeba
25 lat- tu już sie rozchodziło o kase w różnej postaci

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Zmieniłem avatar, teraz taki twarzowy ;]]

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Tylko nie wiem czemu, jeszcze go nie widać...

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 120 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42786
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki poziom tkanki tłuszczowej jest dla organizmu najlepszy?

Następny temat

strony

WHEY premium