SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAKUP SUPLEMENTOW DO CIEZKIEJ PRACY!! POMOCY!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2309
Siemano mam pytanie w czerwcu wyjezdzam za granice do pracy na 2 miesiace. Jest to zaje-iscie ciezka praca i chce sobie kupic Odzywki Na szybka regeneracje miesni i na sile tzn glownie chodzi mi tu o sile czyli chec do pracy i nie odczuwania tak silniego zmeczenia ;)) Jak byscie mogli podac pelne nazwy odzywek to bym byl wdzieczny ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1423 Napisanych postów 35562 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150829
ile kasy chcesz na to przeznaczyc?

bedziesz mogl w trakcie pracy normalnie jesc?

co to dokladnie za prac jesli mozna wiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126370
pomóc może jak najlepsze odżywianie- suple malo, jesli już to odżywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kasy ile trzeba ale chcialbym tak do 200 zl sie wyrobic. Tak bede mial normalnie przerwy na zarcie ;)

Apokalipsa - Nooo chodzilo mi o odzywki ;))

Wiadomo bede jadl posilki ktore maja duzo wegli i bialek a wszczegolnosci tluszczu bo to one daja najwiecej energi. No wiec jakies porpozycje co do odzywek?
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 10872 Napisanych postów 49730 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1423 Napisanych postów 35562 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150829
- gainer/bulk, np super whey gainer olimpu, tudziez activlaba gainbody mm,

- preparat pobudzajacy, z prostszych - np life enrggy treca,

- preparat poprawiajacy regeneracje - np ZMA/MZB

- ew lecytyna czy suplement witaminowy z mineralami

jak mas ponad 20 lat - mozesz probowac tribulusow (chocby tani tribulon treca), czy innych ziolek (olimp wypuscil mix adaptogenow)

Hakla: przed treningiem shock, po treningu (bb+aero) torrent, storm - np rano.

na przyszlosc - szukaj bardziej pokrewnych tematow (byle ni w odleglej przeszlosci)

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-05-06 21:04:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I to rozumiem ze spokojnie mnie bedzie trzymalo? ;) Mi cos tam gadali o kreatynie ale wiecie sam macham na silce regularnie tylko ze nigdy nie bralem odzywek do pracy wiec zabardzo nie wiem jak sie do tego zabrac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126370
...i myslę, ze wystarczy

choc z doświadczenia wiem, ze kreatyna jeszcze może pomoc- człowiek nawet jka nie trenuje jakoś lepiej sie regeneruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobra Panowie dzieki za pomoc ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
witam mam pytanie pracuje w kamieniołomach dziennie przenosze 7 ton kostki jedna kostka warzy ok 60 kg do tego uderzam 6 kilowym młlotkiem kilka dziesiąt razy kiedys cwiczyłem i cos tam widac ale tak pomyslalem kupic odzywke do mojej pracy przeciesz tez dzwigam a przydało by sie ze bym przytył czy mega mass bedzie dobry pomuszcie prosze

junior

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
odczujesz już kolosalną rożnicę gdy sie będziesz dobrze odzywiał; odżywke dodasz gdy jeszcze będzie czegoś w tej kwestii brak- teraz nawet nie wiadomo jakiego typu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o produkty VitaLife "All the WHEY" i "Super weight GAINER"

Następny temat

Nie wiem co zrobić :D

sosy