SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie suplementy do ciezkiej pracy fizycznej?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
Witam jako ze przez wakacje będę ciężko zasuwał na budowie a nie chciał bym stracić tego co mam nie wiele tego jest no ale jednaksiłownia odpada przez 1 miesiąc przy 2 zobaczymy.Jakie suplementy by się tu przydały? myślałem nad thermo speedem bcaa i jakimś białkiem co wy na to? wiadomo jak to ejst 8 godzin ciężkiej charuwy jakieś może 2 przerwy żeby coś zjeść nie ukrywam ze chciał bym troszkę zrzucić tłuszczu jak by się dało a jeśli nie to trudno.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
gainer jesli nie mozesz zjesc posilku
zma na noc
z rana witaminy+mineraly z zenszeniem / guaraną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
a te suple co wymieniłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Połowa ludzi z forum zasuwa dzień w dzień po wiele godzin.

A każdy młody płacze, że on nie da rady porobić przez miesiąc w wakacje.

Daj sobie chłopaku na luz...

Jedz dobrze - wysypiaj się - będziesz żył.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-06-06 19:11:49
1

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
ale nie o to chodzi ze nie dam rady tylko ze chciał bym coś zyskać na tym. W końcu to tez jakby trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
budowa treningiem ho ho ho dobre sobie porobisz pare godzin to odechce sie wszystkiego zależy co będziesz robił ale cos by na budowie nie robił to jest cięzko możesz jedynie kręgosłup zaorac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Praca jaką wykonujesz na budowie nijak ma się do treningu na siłowni.

Przed dłuższą chwilę sam robiłem, więc coś o tym wiem.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

UNIVERSAL STORM + SHOCK THERAPY

WHEY premium