SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu przy ciężkiej pracy fizycznej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Witam!
Czy spalacz taki jak revex-16 przy ciężkiej pracy fizycznej 10h dziennie zrobi robotę? Tj. czy wpłynie na spadek masy tłuszczowej?
Pytam w imieniu kolegi.
Mi wydaje się, że tak ale z chęcią przeczytam wasze opinie, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
IMO nie ma sensu, spalacz to tylko dodatek do diety na ujemnym bilasie KCAL i treningu. Sam z siebie fatu nie pali.
W dodatku wrzuca sie go gdy jest zastój w redukcji bez suplementów.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Co jeśli nie je za wiele (co zastąpi ujemny bilans kaloryczny) i rzeczywiście ciężko pracuje ( co zastąpi trening) ?
W dodatku schudł już kilka kg i właśnie ma zastój

Zmieniony przez - Hervon w dniu 2015-05-27 17:58:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
niestety, ale jedzenie "nie za wiele" nie zastąpi diety, a praca fizyczna nie zastąpi treningu

Na dodatek przy takim jedzeniu na oko nie zawiele zamiast zbilansowanej diety może sobie tylko bigosu ze zdrowiem narobić przy ciężkiej pracy.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1913
nie szukajcie panaceum we wzięciu tabletki na której opakowaniu napisany jest "spalacz" "fat killer" "thermo..." - trening+dieta+cardio a spalacz jako dodatek ale w momencie kiedy przestaje iść naturalnie :) po co się szprycować....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
K_PS


Na dodatek przy takim jedzeniu na oko nie zawiele zamiast zbilansowanej diety może sobie tylko bigosu ze zdrowiem narobić przy ciężkiej pracy.



Właśnie tak to wygląda u większości ciężko pracujących ludzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
Hervon
K_PS


Na dodatek przy takim jedzeniu na oko nie zawiele zamiast zbilansowanej diety może sobie tylko bigosu ze zdrowiem narobić przy ciężkiej pracy.



Właśnie tak to wygląda u większości ciężko pracujących ludzi


wiem jak to jest - sam też pracowałem fizycznie, nie jest to jednak wytłumaczenie, jak sie chce można poprawić ten element
Sam więc widzisz, w tym przypadku nie ma sensu wrzucania spalaczy.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Ok, dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1913
Panowie, nie ma wytłumaczenia jem na oko bo ciężko pracuje - jedno rozwiązanie WAGA i POJEMNIKI - wiem co mówię, sam to uskuteczniam i daje radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
genyiusz19
Panowie, nie ma wytłumaczenia jem na oko bo ciężko pracuje - jedno rozwiązanie WAGA i POJEMNIKI - wiem co mówię, sam to uskuteczniam i daje radę


Ale tutaj nikt nie napisał, że ktoś ma takie wytłumaczenie :) kolega po prostu nie interesuje się zdrowym sposobem odżywiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1913
więc powiedz Koledze, że zamiast tracić $$ na spalacze niech kupi kolejnego kebaba :) lepiej wydane pieniądze :)

Zmieniony przez - genyiusz19 w dniu 2015-05-27 18:28:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry stack kreatynowy Do 100 Pln

Następny temat

Witaminy day+night

WHEY premium