SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZACZYNAM CWICZYC NA SILCE ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Dokladnie jak rion

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
Witam kolejne zapytanie czy musze pic proteiny po kazdym treningu? czy niepicie tego nie wplywa az tak zle na efektywny trening wogole czemu sloza proteiny bogate w bialko spozywane zaraz po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Generalnie po treningu powinieneś dostarczyć organizmowi zarówno białko jak i węglowodany .Celem zatrzymania katabolizmu potreningowego i uzupełnienie uszczuplonych zapasów enrgetycznych.

Jednak pojawiły sie artykuły np PePeNeNta w alternatywnej drodze że wystarczy białko po treningu poczytaj polecam

P pamiętaj że posiłek potreningowy i śniadanie to najważniejsze posiłki

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
tzn moge po treningu zjesc obiad bogaty w bialko np ryba z ryzem i jakąs surowka ?? czy to wystarczy i zastapi koktail z protein ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Koktajl możesz sobie trzasnąć bezpośrednio po treningu a obiadek jak najbardziej przyzwoity (rybka najlepiej morska) no i najlepiej jak byś na zmianę jadł jakieś mięso (najlepiej kurak albo wołowina). Z resztą wszystko ładnie jest nadrapane w odżywianiu.. Na prawdę warto poczytać

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
Masz jakas alternatywe zeby nie pic tego koktajlu ?? chdozi o to ze proteiny z bialkiem mi szkodza nie mowie tutaj o naturalnie spozywanych ale o tych na silce co daja do picia :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
Witam sorry ze sie wetne w twój temat ale wlasnie tez zaczynam prace na siłowni interesujemnie rzezba i nie wime zabardzo co robic staz z 3 miesiace w domowych warunkach interesuje mnie brzuch klatka plecy i jakis biceps pomoze ktos ułozyc jakis plan na 3-4 razy w tygodniu
wiek 17 lat
waga 55 kg
wzrost 173cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
HEH ja to swierzak jestem :P to sam zielony tzn chcesz miec taki brzuszek jak w awatarze czy taki jzu masz :) ?? a na jakiej silce cwiczysz profesjonalnej ? czy amatorska ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
Zemną to jest tak z 3 mieschy cwicze bzuch elegancko jet jag go napne albo rozgrzeje a tak lipa nic nie widac nie moga mi sie przebic mięsnie nie wiem czemu robie spięcia a nie brzuszki moze dlatego bo sie przy tym za duzo nie poce i nie spalam tylko co trzeba tkanki pozniej zakupiłem se sprzet sztanga hantle drazek ikilka domowych sposobów noi tak ze 2 mniechy ale efekty marne to ide na profesionalna siłownie i chce rzezbic brzuch!! klatke!!plecy,biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1169
oj ja to nie wiem ale chyba jakies odzywki zrobia taki efekt jaki chcesz na silce beda profesjonalisci to oni co doradza ;] ewentualnie tutaj na forum ? ale jakos malomowni ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MR MŁODY / SPLIT==> MASA

Następny temat

Czy mogę przejść na split????

WHEY premium