SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZACZYNAMY!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
z biedronki mięso mielone wieprzowe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Mięso mielone (wieprzowo/wołowe) z biedry :).


Dziś tak średnio ;/ Ale postanowilem ,że w dzien NT bd trochu obcinał węgle ,by tyle nie żreć bo po co :>

Niestey ale wiadomo jaki dziś dzień ;/ Więc chcąc nie chcąc zjadłem kawałek pizzy ;/ i byłem z dziewczyną na lodach (bez skojarzeń xD)..
Od jt obiecuję poprawę i lepsze dopilnowanie michy ;D! + ZAJE*** trening :)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Tak wygląda micha z dziś ,no więcej w sb nie zmieszczę ;/ Niby mało KCAL bo 2320 ale jestem PEŁNY!!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
całkiem dobrze to wygląda :) ale nadal jednak metabolizm u Ciebie wolny dlatego, tak mało Cię zapełnia, ale warzyw dajesz dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
kurde 2 ys kalorii i czujesz sie pełny , musisz podkrecić metabolizm troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
to co poradzać zrobić aby go podkręcić ? Warzyw nie wpisuje do rozkładu ,ale jem jem :)


Stosować jakieś przyprawy ,które podkręcą metabolizm?

A błonnik? Jest go trochę w jabłkach ,płatkach owsianych :>

Zmieniony przez - Pakerek97 w dniu 2014-10-02 20:38:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Stopniowo podbijaj kcal

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Podbijać ;o :D?? Myslałem ,ze na redukcji mam obcinać hehe ;3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
no jesli Twoj metabolizm zwolnił na maxa i redu nie idzie to podbicie kalorii cie uratuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
aha :) Czyli mam je podbić tak max? Do tych 3000 KCAL , pociągnąć z tydzień i optem dopiero zacząć obcinać ;d??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie plan/ co jeść

Następny temat

Jaki Gainer najlepszy dla mnie ?

WHEY premium