SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZACZYNAMY!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Popuri widzę ,że obcykany jak mało kto jesteś. Więc dobry wybrałem rozkład B/W/T? Bo nie jestem pewnie.

2,2B KgMC
2,5W KgMC
0,9T KgMC

I postaram się przyrządzać sb takie posiłki jak wymieniłeś wyżej ,ale pierwszy tydzien to bd czysto teoretyczny (chcę zobaczyć jak się bd czuł,ile czasu bd mi zajmowało przygotowywanie menu na cały dzień itd.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
dzięki staram się : )
tłuszcz do 1 możesz zaokrąglić

pomijając wszelkie inne kwestie
''I postaram się przyrządzać sb takie posiłki jak wymieniłeś wyżej ,ale pierwszy tydzien to bd czysto teoretyczny (chcę zobaczyć jak się bd czuł,ile czasu bd mi zajmowało przygotowywanie menu na cały dzień itd.) ''

to jest najważniejsze, dieta musi być pod Ciebie, twój tryb życia, i jak coś nie będzie pasować to pisz tu to zmienimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
hehe :D

Uff ,dzięki :) Myślałem ,że spotkam się z 'falą' krytyki ,że dieta musi być taka a nie inna i wgl.

Niestety ,ale mój plan dnia wyglada tak:

6:00 pobódka
w środę o 5..

śniadanie ,szkoła ,powrót do domu +/- 15:30 ,obiado 16 ,chwilę po tym siłka , po treningu posiłek , dwór , kolacja ,spanie.. :/ Niestety ale codziennie od 6:30 do 15:30 niema mnie w domu .. Więc martię się cały czas o dietę w szkole (najlepiej byłoby jeść serki wiejskie ,wafle ryżowe i tak w kółko) ale wiem ,że to bezsens bo niepociągnął bym tego dłużej jak tydzień xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
wychodzi mi:

Białko 280G
Węgle 295G
Tłuszcze 118G

Więc będę się starał jak mg by to dopiąć na ostatni guzik ! :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
niestety trzeba się pomęczyć i porobić posiłki do szkoły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Dam radę! WGW - Wiara Gwarancją Wygrane :P. Jt napiszę pod wieczór co i jak poszło xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Przygotuj już dzisiaj na cały jutrzejszy dzień, łatwiej Ci będzie :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2091
Dziś dobrze ! :D w 90 % micha dopięta była :> Oby tak dalej :)

Mg zamieniać ryż na kaszę/makaron?
Migdały do twarogu na kolację?
Kurczak/mięso mielone ? Bo kupiłem 500 g kuraka i 500 g mielonego (na 2 dni) i nie wiem czy w jeden dzień zjeść 250g kurczaka x2 a w drugi 250g mielonego x2 czy lepiej zjeść (Przeed treningiem kuraka ,a po mielone ) bądź na odwrót :D??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Mielone kiepski wybór, ale jak zjesz jeden dzień to nic się nie stanie. Migdały możesz śmiało dodać do kolacji, ryż zamieniać tak jak piszesz.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
mięso mielone nic nie mówi :) równie dobrze może być to zmielona pierś z kurczaka w mięsnym jak garmażeryjny śmieć :)
więc skąd te mielone ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie plan/ co jeść

Następny temat

Jaki Gainer najlepszy dla mnie ?

WHEY premium