SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamana ręka i spadek formy.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1695
Witam. Ponad miesiąc temu sobie nadgarstek i nie mogłem ćwiczyć. Przez ten czas odpuściłem sobie z dietą oraz oczywiście z cwiczeniami. Znaczy jedynie co robiłem to brzuszki. Dieta poszła w daleki las, jadłem słodycze itp. Nie patrzałem również w lustro. Bardzo zależało mi na estetycznej sylwetce i można powiedzieć że prawie mi się udało. Jednak dzisiaj w końcu zrobiłem sobie zdjęcie i porównałem z poprzednimi i się załamałem. Jakoś dziwnie się zalałem, czy może mi ktoś powiedzieć czy to jest woda, tłuszcz czy co za inne cudo? Od dzisiaj już zaczynam ćwiczyć. Dosyć tyle spadły mi wymiary jednak nic nie jest do stracenia. Tylko właśnie chodzi mi teraz o te moje ''boczki'' czy to jest woda/tłuszcz czy to sie wyrobiło przez te brzuszki? bo nie mam pojęcia.Dam zdjęcia do porównania.
Pierwsze zdjęcie było robione w wakacjach
Drugie jakoś centralnie przed moim zwichnięciem
Trzecie Zdjęcie z dzisiaj.
















Zmieniony przez - TopPerfect w dniu 2016-01-08 18:20:20

Zmieniony przez - TopPerfect w dniu 2016-01-08 18:21:23

Zmieniony przez - TopPerfect w dniu 2016-01-08 18:32:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak jest przerwa czy dieta lezy zawsze sie troche zalejesz bez obaw po pwrocie wrocisz do tego tym bardziej ze na zdjeciach nie widac specjalnej roznicy

brzuch wyglada bardzo dobrze i jest duzo masy na nim znacznie wiecej niz na klatce, barkach czy ramionach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
No rzeczywiście strasznie cię zalało ;/;/, ciężko będzie to nadrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie ma jak porównac bo tylko jedno zdjęcie jest frontem
ale skoro twierdzisz ze takich boczkow nie miales to pewnie szybko zrzucisz, nie ma sie czym przejmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1695
znaczy mi bardziej chodziło o to czy to tylko tłuszcz. Jeżeli jest to tłuszcz to pół biedy i raz dwa to spalę. Pytam się co to jest bo to nie wygląda na tłuszcz a bardziej na mięsnię\? Nie wiem jak to nazwać. Jak to dotykam to jest bardziej jakby takie twarde, trudne do opisania. Spróbuję to spalić bo mam nadzieje, ze to tylko tłuszcz a nie jakieś kto wie co... bo robiłem tylko brzuszki wiec nie wiem co tam się mogło stworzyć. Dobra zbyt mocno dramatyzuje xDD, jednak mi to przeszkadza bo głupio wygląda i nie podchodzi pod estetyczną sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
mysle, ze zamiast na brzuchu powinienes skupic sie na riozbudowie reszty
bo po prostu zaczynasz robic sie nieproporcjonalny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Nie wiem ... Dla mnie prawie każde zdjęcie takie same . Nic innego jak tylko wziąć się za mase i resztę rozbudować . Brzuch dobry , reszta leży . Na tobie tłuszczu nie ma .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1695
A co u mnie najbardziej leży?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
wiesz ogólnie to ciężko powiedzieć po tym zdjęciu dokładnie ... Ale tak co z grubsza widać to powiem Ci że brzuch jest dużo bardziej rozwinięty względem ramion i klatki . A co więcej powiem jak na zdjęciach mało co widać . Bierz się za budowe całego ciała :)
1

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2502
miesiąc i nie ma. Jak forma z ręką?
sam miałem złamanie nadgarstka, po wyskoczeniu z gipsu miesiąc i stałem na rękach 5 miesięcy później forma życia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1695
Brzuch jest może bardziej rozwinięty bo nawet kiedyś jeszcze gdy nie ćwiczyłem to z nudów robiłem brzuszki. I gdy zaczynałem ćwiczyć to już miałem kaloryfer. Ćwiczę jakieś 8 miesięcy i oczywiście ćwiczę każdą partie jednak najgorzej jest z łamapi, poszły niby 3 cm do góry ale to tyle co nic w sumie. A z ręką w sumie dobrze, oczywiście nie odrazu 70kg na serię tylko 40 i powoli ze wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
No to nie zostaje Ci nic innego jak ułożyć dietę na mase , kalorie na plus i powoli piąć się w górę :) . 3cm to nie jest tak mało patrząc że wszystko sucho :) . przy twoich predyspozycjach jak nic masa 2 lata leci bez przerwy . A i tak bedzie sucho jak przypilnujesz .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odpowiedni plan treningowy

Następny temat

dieta, ilość kalorii

WHEY premium