SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xspeed08 / DZIENNIK - Kravka + Siłka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023


Nadal najchudsza u mnie partia, ale jestem zadowolony, bo coś ruszyło w nich siła i cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023


No i ostatnia fotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Dawno nic niepisalesw Blogu;) widze ,ze plecy ladnie ida;) ja narazie po FBW niespodziewam sie wielkich przyrostów;)

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Hehs, plecy jak do tej pory zawsze tylko drązek jechałem jak dotąd plus 2 razy podnoszenie sztangi w opadzie, i dzisiaj pondoszenie sztangielki w opadzie wg. mnie sie poprawiły, ale nieznacznie, patrzac na fotki ze strony bodajże.. 5? ktoś jeszcze się wypowie ??

Dodam, że waga nie idzie :/ bilans szkolny mialem w listopadzie to było 175cm i 55kg wagi, i teraz 25 ide do przychodni na bilans to powiem jej, żeby jeszcze raz mnie zmierzyła i zważyła
Co do łapki to na fotkach na pompie 34cm było, bo mierzyłem przed fotami .. klatka jest normalnie jakoś 98cm ... udo ostatnio było 49cm, może jest niespodzianki i będzie 50 na centymetrze, ale to jutra sprawdze a co do diety - staram sie jesc tylko dobrze, juz diety nie trzymam zauważyłem, że w sumie idzie gorzej bez tej diety, no ale trudno, za to w krav madze, a o to mi chodzi idzie mi za***iscie, zarówno w samoobronce jak i nawalance

czekam jeszcze na jakies opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
No i nikt się nie wypowie ? zależy też mi na tym, co odstaje znacząco wg Was ...

Zmieniony przez - Xspeed08 w dniu 2008-02-23 19:19:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Odstaje to nic jestes proporcjonalny, majac 16 lat bym sie zakochala
No ale oczywiscie sam wiesz, ze nogi sa chudziutkie wciaz, ... Generalnie klatka tez ciagle mala, przydaloby sie "pare" cm wiecej uwazam, ze za malo jesz by przybrac wiecej na masie, jestes jak po redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
No klatka juz tak genetycznie, nic na nia nie poradzę ... no, ale i tak w walce ona mi sie nie przydaje zbytnio no własnie wiem, musze zacząc jeść jak "świnia" jak juz tej diety nie trzymam czy barki jednak nie odstaję wg Ciebie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Przed chwilą poszedłem sobie na siłke z aparatem i pieskiem zeby wam pokazac gdzie ćwiczę:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Trening na atlasie

WHEY premium