SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xspeed08 / DZIENNIK - Kravka + Siłka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023


Uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
To tak dla porównania, bo za ileś tam czasu wrzucę nowe
Wiem, że jest dosyć kiepsko, nogi to już w ogóle :/ ale będzie lepiej z masą na pewno, mimo, ze będę jechac dynamikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
No, albo w sumie... nie chce mi sie jeszcze dwóch diet układać, to jakie zamienniki mogę stosować ?? ja nie wiem właśnie z tymi rodzynkami o co chodzi ... tata też jest oczytany w żywności, ale dla normalnego trybu życia (nie dla ćwiczących) i powiedział, że też te rodzynki codziennie mu się nie widzą .. to pomożesz skalar co sobie mogę zamieniać ?? pomyślałem, że może nieraz przed treningiem sama kasza gryczana, po treningu ryż z mięsem ?? albo coś podobnego tutaj z ryżem ?? może nieraz zamiast w w śniadaniu którymś z kanapkami to ryż ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
główne źródła węgli to kasze/ryże/ziemniaki, rodzynki/płatki owsiane/chleb pełnoziarnisty razowy (www.dobradieta.pl)

Białka to mięsa/ryby/jaja kurze/ser półtłusty twarogowy/wędliny wysokiej klasy/

Tłuszcze to oliwa z oliwek/olej lniany/tran/smalec/olej rzepakowy

Jest tego więcej - www.dobradieta.pl
Popatrz sobie, nie wiem co sie czepiają rodzynek. Niech uzasadnią to. Co do fotek, suchutki jesteś. Nie patrzyłem wcześniej na trening ale ćwiczysz brzuch, robisz przysiady?
Ćwicz pompki, na drążku i biegaj dla kondycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
A z tatą się pomyliłem jednak .. teraz powiedział, ze rodzynki, pestki itp to mogę jeść codziennie, to tylko dla zdrowia, ale mówi, że ta polędwica mu się nie widzi, bo ma mało tłuszczu czy coś takiego, i żebym kładł boczek np., bo ma dodatkowo dużo kcal, a mi potrzebna waga ...

Co do fotek, to ja mam staż zerowy przypominam, w 2006r ćwiczyłem 6 miesięcy splitu ... wymiaru trochę spadły, ale siła została, bo jestem aktywny fizycznie :) więc brzucha jeszcze nie ćwicze, to samo przysiady, ale co do nóg to po tacie mam takie patyki ;/ w ogóle jego budowę mam ..

Czyli diete taką zostawię, a rozumiem, żebym nieraz sobie zmieniał te kasze itp ?

a i przypomniało mi się, że facetka powiedziała, że na noc z tego mleka wapnia sobie nie dostarczę, i żebym mógł sobie go popić mlekiem .. może być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
z tego twarożku wapnia nie dostarczę* miało być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat jest tak że mleko wypłukuje więcej wapnia niż go dostarcza. A to dlatego że formy kazeiny które się w nim znajdują wchłaniane sa w postaci kazeinianuu wapnia. Więc mleko mimo tego że ma dużo wapnia jest jego kiepskim źródłem. Ryby, drożdże, natka pietruszki sa bogate w wapń, jeszcze ser żółty (dodawaj czasem po plasterku do kanapki).

Odnośnie wedliny, że za mało tłuszczu. W wędlinach masz tłuszcz nasycony, w diecie masz pewnie zaspokojone jego ilości więc jestem przeciwny temu co mówi tata. Kaloryczność możesz podnieść dodając do sałatki łyżkę oliwy, lepsze rozwiązanie.

Kaszę, ryże itd. zamieniaj by Ci się nie znudziła dieta. Raz w tygodniu sobie skocz na pizzę, czy zjedz jakieś słodkości.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-01-05 10:21:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Czyli raz sobie mogę jeść mięso przed treningiem, a raz po ?

No jasne, od czego są znajomi i dziewczyna do pizzeri czy do restauracji będę wpadać od czasu do czasu w dni wolne

Czyli dieta to sprawa zamknięta do tych kanapek będę dawał ta polędwice, nieraz szynko czy obojętnie jaką wędlinkę, w końcu w 100% nie będę się tak kurczowo trzymać tej diety i dodam nieraz do tej kanapki ten np. plasterek serka

Co do treningu też sprawa zakończona, będę robić taki jak ostatni mój post z treningiem był a edytować mi pierwszego posta może tylko mod lub admin ??

Co do fotek to co tak na oko poprawić, oprócz nóg, bo one są tragiczne .. wydaje mi się, że z barkami nie będę mieć problemów, zastanawiam się, żeby właśnie większą uwage przykładać do klaty oprócz nóg, lecz plecy są ważniejsze, tylko nie umiem ich sobie ocenić/porównać do innych partii (?), bo w ocenie wiem, ze słabiutko całe ciało stoi ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz też przed/po, jak chcesz.

Złap masy pierw, dietę/trening zmieniaj według tego co widzisz w lustrze

Post może zmienić admin/mod

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-01-05 11:01:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Dobra tam, dzisiaj nie pojechałem do roboty więc zrobię sobie siłkę, zeby ciezary przygotować (zrobię trening A) i potem napisze jakimi ciężarami obracałem wielkie dzięki skalar i kuro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Trening na atlasie

WHEY premium