SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xspeed08 / DZIENNIK - Kravka + Siłka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6102
Maly ale wariat, chudy ale byk;)

Cognosce Te Ipsum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
hehe dzięki, ale właśnie dlatego muszę przytyć ale dam radę jak dobrze pójdzie wsio dzis to od jutra wystartuje z ta odpowiednią dieta !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
A no i chciałbym podkreślić, że ja dopiero zaczynam, wiec przy ocenie fotek tez to uwzględnijcie ... w życiu bardzo ruchliwy jestem, wszędzie latam, jak mam okazje to robię różne ćwiczenia fizyczne i stąd taka sucha ( w sensie, że mało masy i rzeźba ) sylwetka ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Szczerze, to przydałoby mi się trochę motywacji od was bo tak wstawiam fotki, jedna osoba skomentuje, reszta patrzy i n/c i tak nie wiem co mam sobie myśleć...

Dzisiaj już udane pierwsze zakupy do diety co do nich to zmieniłem tak: makaron jednak durum i go bede kupować, rodzyńki sułtańskie - zero tych pestek i w ogóle pycha, tuńczyka w wodzie nie było, zdecydowałem się na w sosie własnym, ale rozdrobniony, bo tańszy o ponad złotówkę i tam miał troszeczke więcej b,t,w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To teraz lecisz z masą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6102
Nie ogladaj sie na innych i rob swoje!

Cognosce Te Ipsum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Hehe, potraktuje to jaka mocną motywację Dzięki jutro rano na czczo się zwazę, ale sądze, że będzie 55kg, bo zawsze pod wieczór się ważyłem, to samo z wymiarami, wsio rano jutro zrobię i odrazu napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
hehe, oki Chyra, nie oglądam się i wierzę, że będzie dobrze tyle, że już jutro na karaoke dziewczyna chce mnie namówić, a mi się nie chce, wole szybciej lulać i tostesteron wydzielać (podobno najwięcej między 22-24 podczas snu jest produkowane-prawa?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
testosteronu dużo rano sie wydziela
Na noc hgh idzie w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
SiemkaxD widze że zaczynałeś z podobnymi wymiarami jak ja, praktycznie to samo;) więc czekam aż Cie prześcignexD choć watpie ciężko będzie;) Pozdro

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Trening na atlasie

WHEY premium