SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost i ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2612
Za parę dni idę do lekarza na badania w sprawie mojego wzrostu. Jestem niski i chce aby lekarz wydawał mi recepty na coś dzięki czemu urosnę.
Mam 17 lat za cztery miechy 18 i tylko 165 cm. Dwoje moich znajomych mówią że ich koledzy coś przyjmowali na wzrost i mieli również około 165 a teraz obaj ponad 170cm. Czy takie środki pomagają??

Mam natomiast jeszcze pytanie bo za kilka dni chce przyjmować metanabol (raczej Rosyjska meta). Czy będzie to jakoś negatywnie oddziałowywało na mój wzrost? Wiem, że zablokuje to naturalne rośnięcie ale czy urosnę podczas brania tego co mi lekarz przepisze na wzrost mimo to że będę miał cykl z metanabolem? I czy przy braniu ... na wzrost mogę ćwiczyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11353
powodzenia z wiekiem...moze zacznij od supli, zrob co sie da...i za kilka lat sie zabierz za koksy...a wyniki bede o wiele bardziej zadawalajace :)

"Slaby watpi przed decyzja, silny po niej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2612
Jeżeli będzie taka potrzeba to będę musiał odstawić na jakiś czas tą metę tak przynajmniej aż do osiągnięcia 171cm.

I jeszcze raz spytam czy takie sterydy na wzrost pomagają? bo koledzy mówili o swoich kumplach że niby skoczyli, ale pomimo to wolę się jeszcze zapytać.

Z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3293
to ze chcesz zebi ci lekarz wypisywał takie recepty nie znaczy ze ci je wypisze znam takich co byli jeszcze niższi a nie dostali takich leków
i nie startuj z koksem bo mi sie wydaje ze za mało o tym wiesz wyskoczy ci póżniej kilka niespodzianek i bedziesz ździwiony 88-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
No teraz to się załatwisz, bo zrosną się nasady kości od koksu i już nic nie urośniesz. Brawo za pomysłowość, za to wakacje 2007 są Twoje

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Anaboliki przy pierwszym razie otwieraja nasade kosci az do ich odstawienia...
Spujrz na mnie ja tez niski a wielki lepiej jest miec 164cm niz i wazyc gora 80kg niz 195 i wazyc 120 zobacz ilu widziales byczkow w naszym wzroscie?
moja rada: chcesz jeszcze urosnac spij duzo kup glutaminke i idz do lekarza.

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
No faktycznie jest za***iście mieć 164cm wzrostu i robić za podłokietnik na disco

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11353
hehe dobre e0r podlokietnik ;))

"Slaby watpi przed decyzja, silny po niej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
dobre

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2612
W takim razie odpuszczę sobie teraz tą metę. I wybiorę się do tego lekarza pogadam i się zobaczy. Z tą receptą może nie będzie aż tak wielkich problemów bo jako 14 latek też byłem na badaniach i lekarz wspominał że mogę przyjmować jakieś tam sterydy dzięki którym urosnę, ale miałem w tedy 14 lat i liczyłem na to że do tej 16 osiągnę chociaż te 170cm. No cóż niestety i już nie chce dłużej czekać.

Do tej pory ćwiczyłem sobie tak na sucho nie brałem nic nawet kreatyny czy innych odżywek i moje treningi też nie były jakieś bardziej wymagające i bez planu, co nie znaczy że się nie starałem osiągnąć wysportowanego ciała.
Może i mało wiem na temat dopingów ale szybko się uczę i dużo czytałem, mam też sporo kolegów którzy sami są już po wielu cyklach mety czy strzałach, oni mi pomogą i wszystko zaplanują. Mam jeszcze pytanie odnośnie treningu podczas zażywania ... na wzrost czy jak będę ćwiczył tak jak do tych czas to może to wpłynąć na zachamowanie wzrostu? Czy może nie powinienem ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Do tej pory ćwiczyłem sobie tak na sucho nie brałem nic nawet kreatyny czy innych odżywek

czyli w moim rozumowaniu jakbys nie cwiczyl w ogole

z reszta ty widze masz spore problemy z prawidlowym rozumowaniem i kolejnoscia dzialania - chcesz sie zabrac za steryd nie biorac wczesniej nawet supli? pewnie dieta tez na poziomie zerowym. czlowieku z czym do ludzi!
opanuj sie troche.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardziej zlozony cykl

Następny temat

< Rozpiska >

WHEY premium