SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost i ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Dede chcialbym zauwazyc ,ze budowanie sylwetki nawet bez koksu nie idzie w parze z baletami itp.

Ale kto moze sobie tego odmowic

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
W tym wieku to już jest raczej po ptokach z wzrostem.
Skok wzrostu masz już dawno za soba a to dobrze nie wróży.

Eor na pierwszej stronie za***iste to było podłokietnik ale się usmiałem

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 912
zimerek co ty gadasz mam dopieor co skonczylem 19 lat i uroslem w tym orku prawawie 3 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Zimerek pi$%#$isz głupoty ja w wieku 18 lat urosłem 2cm(180cm) a rok wczesniej jak miałem 17lat(178cm) nie rosłem prawie wcale....i powiem szczerze że pewnie i tak jeszcz bede miec z 182-3 bo moja siostra jak wyjechała na studia miała też 178cm(wysoka jak na dziewczyne) a jak wrociła po paru latach to miała 184cm (i wcale nie jest mutantem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2612
Sam nie wiem co już robić. W sumie to chyba ostatni dzwonek żeby cokolwiek po wzięciu urosnąć bo chyba w późniejszym wieku już takie środki nie działają?. A jak wezmę tą metę to pewnie nie urosnę naturalnie i później mi nawet nic na wzrost nie pomorze, czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Jauz to ciekawe kto cie mierzył jak sam to pewnie sobie dodałes

Nie no teraz się smieje ale jak się mierzyłem w domu to miałem 189 a na komisji lekarskiej 187 Wiec mierzenie w domu możemy sobie wsadzić miedzy ksiązki.

I wydaje mi się ze ktoś tam coś brał w wieku 19 lat i urusł to wydaje mi się ze sa to informacje z dupy wziętei koleś sobie tak powiedział dla zaspokojenia swojego sumienia.

Wszystkich co znam rośli do 16 roku życia i później juz nie rośli no moze 0,5 centa na rok

Zmieniony przez - Zimerek w dniu 2007-04-28 14:10:16

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Zimerek. Tylko ta roznica ,ze w domu mozesz zmierzyc sie odrazu po przebudzeniu kiedy kregoslup odpoczal i wtedy szkielet sie wydluza. Gdy sie budzisz wstaniesz co jakis czas stopniowo wzrost spada nawet o 3-4 cm. Dlatego zawsze czy to na poborze czy gdzie indziej pokaze ci mniej.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Ja nie wiem czy jeszcze urosne mam 160 cm wzrostu i 15 lat. Moi bracia są wysocy (po ok 180). Jak myślicie lekarz mi mówie że poczekaj to zobaczysz że urośniesz. Chodzę do 2 gim. mój kolega jest jeszcze mniejszy ale nie wiem niby wydaje mi sie że rosnę ale czy ja wiem .

Nie martw sie wzrostem, inne dzieci marzą by byc małe a zdrowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 333 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5889
Jeszcze masz czas....

"Teraz masz dola , za 3-4 lata bedziesz miec to w dupie bo wzrost****a daje. A faktem jest ,ze niscy maja latwiej zrobic b.dobra sylwetke "
A g**** prawda bo przy 165 będziesz bardzo krępej budowy...

Only God can judge me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2640
Człowiek rośnie do 21 roku życia, także poczekaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardziej zlozony cykl

Następny temat

< Rozpiska >

WHEY premium