SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost i ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2612
Byłem dziś u lekarza narazie po skierowanie do Endokrynologa i dopiero na drugiego lipca jestem umówiony ponieważ w rejonie jest tylko jeden lekarz o tej specjalizacji i wcześniejsze terminy są pozajmowane.

Jak się okazało mam nie 165cm a po dokładnym zmierzeniu 163cm i wagę 51KG podobno brakuje mi trzech centyli prawidłowego wzrostu według skali i trzech kilogramów.

Lekarka powiedziała, że mogła by wypisać mi recepty na jakieś tam środki wspomagające rośnięcie ale pierw muszę się skonsultować ze specjalistą od spraw między innymi wzrostu ponieważ w razie czego mogła by za to beknąć. Tak więc wszystko zależy od Endokrynologa.

Trochę długo czekania ale póki co postaram się jeść więcej niż zwykle żeby dobić moją wagę do 55kg(Oj czuje, że będzie trudno). Do tego drugiego lipca jest nawet sporo czasu jeszcze tak więc może zrobię sobie systematyczny trening i kupie parę odżywek a metę odpuszczę sobie teraz (może kiedyś ;) ).

Dzięki wszystkim za pomoc,komentarze i wsparcie oraz przydatne rady.

Tak więc w sprawie tego tematu myślę, że do drugiego lipca Cześć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ee nie przejmuj sie jeszcze masz czas! ja mam 21 lat, w zeszlym roku oroslem 4cm wiec wszystko przed toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
loqq fak literki mi sie j***y
...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
widac malo wiesz zed-22.
w sumie ty nic nie wiesz.
ban.

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-04-27 18:39:32

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
są osoby które do 18-20 roku życia były niskie a nagle bum!
szybki wzrost - więc nie trac nadziei.
chociaz jezeli juz terapie mialbys zaczac teraz (chyba tylko za młodu są nadzieje na efekty?) to już twoj wybor.

nie bierz mety i tak bedziesz wygladal jak leszcz wiec po co.
najpierw to trzeba zbudowac baze

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem powinienes sprobowac zwiekszyc dawkę snu. Miałem kolegę w klasie, który kiedy przyszedł do 1 klasy liceum miał 155cm, ale zaczął chodzić spać zaraz po dobranocce, tj. ok 20 i spał minimalnie 10h. Teraz, kończąc 3klasę ma ~174 wzrostu i +20kg wagi wiecej. Chyba warto spróbować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
co za bzdura z ty ze facet z 165 osiagnie taka ladnie zbudowana sylwetke jak ktos z 185 cm, spojrzcie na franca colobmo i arnolda,kto ma ladniejsza sylwetke>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
e0r prosze ja ciebie mam 168 jestem niski nie zbyt zbudowany co sie oczykiwac:P ale widze kolesi mojego wzrostu i sa przez*****e :)
Fakt faktem tez znam kolesi co byli mali a w wieku 21 przy***ali ze wzrostem:) ale tez znam kolesia co pzrez wakacje ***al mete i z w miare malego kolesia stal sie wysokim bydlakiem :P wiec czlowiek to istota dziwna :PP:D

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Ja mam 172cm i w sumie zgadzam sie ze nizszy czlowiek szybko zbuduje jako tako wygladajaca sylwetke i pewnie bedzie zadowolony... ale ja wolalbym byc wyzszy i miec wiecej miejsca na mase
Zreszta koks w wieku 17 lat to jedno wielkie nieporozumienie... odrobina silnej woli wystarczy zeby zrobic niezla sylwetke bez niego, na dodatek w takim wieku czlowiek sie jeszcze musi wyszalec troche Poimprezowac, popic ze znajomymi, a koks to bilet w jedna strone jak sie za to bierzesz to z glowa i determinacja, bo potem sie juz tylko brnie w to dalej, a bez tego to juz nie to samo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardziej zlozony cykl

Następny temat

< Rozpiska >

WHEY premium