SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Jest jakiś środek pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu? Tylko mi nie mówcie, że hormon wzrostu w strzykawce. Jeżeli nie to chociaż cokolwiek, na zwiększenie wzrostu. Ale jak ktoś zacznie mnie z***ywać za wiek, i po co się o to pytam, to się w******e.
Chyba tyle :) Czekam na odpowiedzi :)

3-majcie się!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Czytałem że w wmiare młodym wieku wiszenie na drążku po np.15minut dziennie doprowadzi do wydłużenia ciała o ok.3cm

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
A jak będe wisiał pół dnia? )
To pewnie ręce wydłużom mi się o 10 cm, i będzie niewymiarowo ))

Dzieki!!!!!

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza endogennymi liberynami to nie ma. Jedyne sposoby to fizjologiczne podwyższenie HGH. Jakie?
1. Wysiłek aerobowy (wytrzymałościowy trening) prowadzący do wzrostu Vo2max.(Uwaga na przetrenowanie)
2. Sen, ale ma znaczenie głównie o młodszych ludzi.
3. Hipoglikemia, spowodowana podaniem insuliny(ale nie radzę próbować bo można się przekręcić)

4. Odżywki proteinowe + weglowodanowe bezpośrednio po treningu i proteinowe 2 godz.po treningu powodują wzrost wydzielania HGH i insuliny.
Reszta substancji (lizyna itd)nie działa. Nie udowodniono tego w dobrze zaprogramowanych badaniach.


Zmieniony przez - ARKADY w dniu 2001-12-13 12:52:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy jak się wisi na drążku to trzeba być całym wyprostowanym czy można mieć ugięte nogi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1567
Byl taki kulturysta... nawet chyba zdobyll MR.Olimpe... na poczatku swoich startow mial 165cm a po 2 latach 175cm. JEgo sekretem bylo wiszenie na drazku i chyba nawet wisial na nogach i podnosil sztange... nie wiem dokladnie jak to bylo. w Jakis numerze Kulturystyki i fitness o tym bylo wspomnine...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
W MIARE SKUTECZNIE POBUDZA HORMON WZROSTU GLUTAMINA,JAK ROWNIEZ INNE AMINOKWASY(GŁ.ARGANINA I ORNITYNA).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3511
Jeszcze jedna sprawa niedoczynność tarzcycy powoduje mniejszą ilość wydzielania HGH . A leki na tą niedoczynność pomagają powrócić do normalnego stosunku wydzielania HGH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
patrz na daty ,powtarzam Ci po raz drugi!

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanozolol

Następny temat

pomocy-ph

WHEY premium