SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron i wzrost

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33
Slyszalem ze testrosteron moze spowodowac ze bede wyzszy. Czy to prawda? jesli tak to chcialbym wiedziec takze jakie sa najpowazniejsze skutki uboczne zazywania testosteronu i jak duzy moze byc przyrost wzrostu? a jesli nie powoduje wzrostu to czy jest cos co mogloby mi pomuc jeszcze troche urosnac?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
a ile masz lat i ile wzrostu
1

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33
20 lat 171 cm. Zapomnialem dodac. Wiem ze sa srodki powodujace zwiekszenie wzrostu lecz ceny sa kosmiczne a mi chodzi o cos w miare taniego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
w tym wieku mozesz zapomniec raczej o jakimkolwiek urosnieciu..ewentualnie wszeŻ,<------dobrzenapisalem??

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Eeee co TY gadasz, człowieka można rozciągnąć nawet to 8cm bez szkody na zdrowiu:]No dobrze napisałeś

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
kasachoych chodzi ci o rozciąganie takie jak w średniowieczu?

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Tu jest dobryart https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=37943

Uwe no wiesz ja myślałem nad bardziej tradycyjnymi metodami typu: małe cięcia w stawach kolanowych

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Testosteron blokuje nasady kości długich więc jeśli nie chcesz juz dalej rosnąc to prosze bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
krzab maila odbierz

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
i zapamietaj do konca zycia kto ci dał pierwszego soga

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
wiem wiem
Bany są okrutne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nandrolony - estry??

Następny temat

Thermal Pro + HMB ????

WHEY premium