SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost Ciala

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Witajcie jestem nowy wiec wybaczcie wszelkie oszczerstwa jezeli cos bylo takiego Przepraszam ..ok przechodze do pytania Wiec.. Mam 170 cm wzrostu 19 lat ,i troche mnie to martwi ze juz wyzszy nie bede chcialbym podniesc swoj wzrost conajmniej do 175 znacie jakies metody ,przypadki,leki i przerozne rzeczy wszystko przeczytam z gory dzieki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 170
To już troche za póżno na wspomaganie farmakologiczne w wieku 19 lat niestety, brat mojej kumpeli mając 16 lat miał 160cm i pod kontrolą lekarza brał syntetyczny hormon wzrostu i rzeczywiście podrósł ale koszty takiej kuracji tym bardziej że nie trwała ona 2 czy 3 tygodnie były potworne.
1

lubie ćwiczyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
a dlaczego nie udasz sie z ta boloaczka do lekarza?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Watpie czy cokolwiek Ci juz pomoze. Czlowiek rosnie bodajze do 21 roku zycia, tak srednio, wiec zobaczysz sam.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 172 i jestem zadowolony. to sa ograniczenia genetyczne i trzeba sie z nimi pogodzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
Sprobuj sie dobrze rozciagac podczas aerobow, czytalem ze czesty zwis na drazku moze wplynac na wzrost, napewno nie wiele ale zawsze to jakies rozwiazanie.

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
trzeba sie zaiteresowac blokerami estrogenow oraz IA
bo to moze byc wyjscie, oczywiscie narazie niewiele o tym wiadomo ale osobiscie corac czesciej spotykam sie na innyc boardach z badaniami dotyczacymi tego zjawiska...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
ja mam 171 i nie czuje sie jakos mały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Kiedyś wyczytałem że można rozciągnąć człowieka bez uczerbku na zdrowiu do 8 cm.

Ciekawe czy robi sie to w podobny sposób jak karłom....jak tak to nie polecam

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-12-12 13:19:26

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
Chetnie bym Ci oddal troche z moich 193 bo strasznie to uciazliwe zeby nabrac masy/sily z takimi rozmiarami... 110kg wyglada wtedy nie za duzo i do tego rozpietosc ramion mam 200 hłe hłe...

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
małysza rozciagneli na 1cm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzmacnianie scięgien i stawów

Następny temat

czy nolva może wypompowac wodę?

WHEY premium