SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzmocnienie Stawów

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 988
Chciałbym wzmocnić swoje stawy w m.in w nadgarstkach(po staniu na rękach odczuwam dosyć solidny ból) w kolanach(też mnie dosyć długo bola jak sporo pogram w kosza) i stawy skokowe (kilkakrotne kontuzje przy grze w kosza) co mam zrobic żeby poprawić ich wytrzymałość????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Na kolana dobre są przysiady wykonywane prawdiłowo (kejt kiedyś dokładnie radziła i opisywała jak je robić i w jakich ilościach). Na kostki dobre są podskoki; wyskakujesz na 1-2 cm nad ziemię w bardzo szybkim tempie, skaczesz na palcach, nie uginasz kolan. Jak kolana bolą można się wziąść za kalogen, ale to już bardziej chemiczne sposoby, a chyba nie o to pytałeś.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
nadgarstki musisz dobrze rozgrzać zawsze i porozciągac procz takich podstawowych krazen nadgarstkow itp itd mozesz zrobic taka rozgrzeke ze stajesz w pozycji do pompki tylko nogi szerzej i robisz takie krazenia zeby nadgarstki rozciagnac

sam miałem spore problemy z nadgarstkami jak zaczynałem z breakiem ale z czasem sie wzmocniły, w kazdym razie od razu to nie przychodzi

jezeli ból jest nie do zniesienia to mozesz uzywac bandarza elastycznego ale tylko w czasie najmocniejszego wysiłku bo jezeli cały czas masz ten bandarz to stawy sie osłabiają bo maja pomoc z zewnątrz przez co jakby brak "motywacji" do wzmocnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 988
dzięki wielkie będe postępował według instrukcji:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2946
A możecie podac post kejt o tych przysiadach?

Niemożliwe to nie fakt, to tylko opinia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 169
https://www.sfd.pl/temat98058/ 

prosze bardzo :D mam nadzieję, że ci się to przyda

Bez pracy nie ma kołaczy :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Kolanka najlepiej się wzmacnia biegając pod góre a nadgarstki ściskając taką specjalną sprężynke-dostępne w sklepach sportowych, możesz sobie również położyć jakiś drążek na dwóch podporach i przyczepić do niego na sznurku ciężarek. Ćwiczenie wykonuje się tak że stajesz na przeciwko drożka chwytasz go dwoma rekoma i kręcisz w jedną strone samymi nadgarstkami - łokcie w miejscu. W trakcie kręcenia sznurek nawija się na drążek a ciężarek unosi do góry. Drążek powinien być mniej więcej na wysokości ramion.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Kolanka najlepiej się wzmacnia biegając pod góre a nadgarstki ściskając taką specjalną sprężynke-dostępne w sklepach sportowych, możesz sobie również położyć jakiś drążek na dwóch podporach i przyczepić do niego na sznurku ciężarek. Ćwiczenie wykonuje się tak że stajesz na przeciwko drożka chwytasz go dwoma rekoma i kręcisz w jedną strone samymi nadgarstkami - łokcie w miejscu. W trakcie kręcenia sznurek nawija się na drążek a ciężarek unosi do góry. Drążek powinien być mniej więcej na wysokości ramion.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 401
do tego mozesz kupic jeszcze GLUKOZAMINE, ja zazywam glukozamine firmy NATURELL , przydatne gdy duzo trenujesz... zabezpiecza i regeneruje stawy, dziala, mi pomoglo (ja zaczelem brac to bo mialem wieczne problemy z prawym kolanem po wypadku na deskorolce) i robie sobie dunki laduje i nie bola mnie kolana

----------------------------
You Know very well, who you are! Don't let them hold you down.. Reach for the stars!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
Co do kolan: https://www.sfd.pl/temat98058/ - topic chwilowo podwieszony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
A co robić jak w trakccie przysiadów zaczyna bolec. Mialem jakis rok temu wypadek na desce i kolano polamalem i od tamtej pory calyczas mnie boli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZPAGAT - JAKI TRENING ?

Następny temat

Co sądzicie o rowerach firmy KONA ??

WHEY premium