SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysunięty Mostek tzw. Kurza Klatka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3360

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
Hej. Mam lekko wysunięty mostek do przodu. Jestem osobą szczupłą więc widać to wyraźnie. Ważę 50 kg a mam 173 cm. Jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu, by po prostu to ''naprawić'' że tak powiem. Robienie pompek , oraz ćwiczenie takie : stojąc przed ścianą robimy na niej pompki.

Ale co jeszcze ??. Nie wiem chyba na to trzeba stosować wszelkie ćwiczenia rozciągające, by ten mostek po prostu zamaskować...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
tylko po co bezsensownie odświeżać? Nie było żadnego pytania,nic nie napisałes co by rzuciło jakiś nowy poglad na dany temat.

Temat zamykam.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 541


rób różne pompki da sie to zakryć mięśniami jeszcze to ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
A jeszcze jakieś oprócz pompek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też to mam. Najlepiej ić do specjalisty ;) rób ABSII lub A6W albo zwykłe brzuszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
Jeśli masz jakieś obciążenia możesz też spróbować przenoszenie ciężaru za głowę albo rozpiętki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
''rób ABSII lub A6W''

czyli :D :D :D :D ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27004
czyli "wyszukiwarka"

Pain is temporary,pride is forever.
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
po prostu cwicz cale cialo i nie zawracaj sobie tym glowy. samej kurzej klaty nie zlikwidujesz, bo to jest kwestia szkieletu, trzeba by operacyjnie, a w sumie to tylko drobna kwestia estetyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1881
tez mam ten problem :) mam 26lat :P można to zoperować albo tak jak pisał przedmówca pokryć mięśniami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Temat z 2008 roku.. -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1881
lepiej odświeżyć niż zakładać nowy :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

powazne pytanie:)

Następny temat

Trening

WHEY premium