SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyrobienie mięśni

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Witam forumowiczów!

Chciałbym was spytać o jakies rady. Otóż mam 17 lat rocznikiem, waze 61kg przy 180cm wzrostu, fakt to dosyc malo. Posiadam hante max.10kg ktorymi cwicze od roku ale niestety nie widac praktycznie efektow ;/. jestem szczuply a wlasciwie chudy i chcialbym wyrobic wieksze miesnie z czym mam problem. diete trzymam scisle i staram sie aby bylo w niej dosyc duzo bialka i weglowodanow nie zaniedbujac innych skladnikow pokarmowych. zapisalem sie w tym tygodniu na silownie i tu pytanie do was:
Czy warto brać kreatyne?
Czytalem inne watki w tym temacie lecz dalej nie znalazlem dla siebie rozwiazania. Jedni sa za inni przeciw. Rozmawialem ostatnio ze znajomymi ktorzy biora kreatyne rownoczesnie trenując na silowni i efekty maja swietne! Tylko z tego co wyczytalem to kreatyna wspomaga przyrost miesni i sily lecz po skonczeniu cyklu schodzi to z organizmu i powracamy do pierwotnego stanu a niektorzy nawet zauwazaja spadek masy miesniowej.
Co o tym sadzicie?

Czy to prawda ze po skonczeniu cyklu zmaleja miesnie?

Po jakim czasie brania kreatyny przy trenowaniu na silowni bedzie widac efekty?

I czy to prawda ze jak juz brac kreatyne to tylko jabłczan?

Prosilbym o konkretne porady i odpowiedzi ;)

Pozdrawiam

"Każdy głupi się nie pozna, a osoba mądra pomyśli że tak ma być"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
zacznij chodzi na ta silownie i jedz porzadnie
wszystkie suple na razie odpusc,ewentualnie gainery,bialka i carbo jako uzupelnienie diety mozesz brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
porzadnie to jem ;). tylko skoro to mi nie dalo efektow i intensywne cwiczenia hantlami nie warto zaczac brac kreatyny? a te suplementy duzo zmienia jesli chodzi o nabranie masy miesniowej?

"Każdy głupi się nie pozna, a osoba mądra pomyśli że tak ma być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Kurde bele... Wklej diete, na słowo to nie wierze Wiem że "intensywne ćwiczenia 10 kg hantlami" nic nie dały i nadal uważam że nie warto brać kreatyny. Idź na siłke i tam zacznij rzeczywiście intensywnie ćwiczyć a nie 10kg hantlami. I trening też możesz wkleić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
j/KaszFanek
watpie czy porzadnie jesz i intensywnie cwiczysz,nie oplaca ci sie brac kreatyny bo nic ci to nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Tu jest moja dieta:


1 sniadanie (6;00)

-Jajecznica z 3 jaj
-platki owsiane z mlekiem
-owoc typu jablko gruszka banan

2 sniadanie (10;00 - 11;30)
-kanapki z chleba pszennego z wedlina badz serem/twarogiem
-jogut naturalny 500g
-orzechy wloskie

3 obiad przed treningiem (16;00-17;00)
-makaron badz ryz
-piersi z kurczaka lub ryba ewentualnie chude mieso pieczone
-surowka z warzyw (marchew, ogorek, kapusta, por)

4 podwieczorek po treningu (18;30-19;00)
-marakon gotowany z jogurtem

5 kolacja (20;30-21;30)
-platki na mleku
-owoc

Staram sie jeszcze miedzy posilkami pic mleko, jesc owoce typu banan i przegryzam orzechy

"Każdy głupi się nie pozna, a osoba mądra pomyśli że tak ma być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
jaki rozklad b/t/w? ile kcal?
poza sniadaniem i poslikiem przed treningowym reszta lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Ja po kreatynie nie odnotowałem dużych spadków, jak masz dobrą dietę i trening to nie ma opcji spać.
Po krecie można zapodać AAKG, i jest git.
W Twoim przypadku nie sądzę jak koledzy wyżej żeby był sens brać kretkę. Zapodaj sobie jakiegoś gainera i dobre białko dla uzupełnienia braków w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Człowieku przecież po treningu nie dostarczyłeś wogóle białka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Venom hyperdrive vs. Muscletech Hydroxycut Hardcore

Następny temat

PyroBurn

WHEY premium