SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypalenie po 50-tce.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Sprzęt na siłowni jakim dysponuje; Gryf prosty krótki + długi, 6 sztuk hantli, ławka skos regulowana, ława płaska, modlitewnik, przyrząd do ćwiczenia nóg do tego sporo ,,talerzy,, no i duży worek bokserski ok 60 kg wagi. O diecie to lepiej nie będę pisał bo po prostu jem to co lubię, staram się tylko unikać wieprzowiny. Co do lekarza to faktycznie nie chodzę, chyba że prywatnie do dentysty. W przychodni nie byłem od ponad 30, nie mam nawet tam karty. Tak jak Kolega pisze zawsze coś znajdą i zaczną mnie faszerować wynalazkami. Proszę o jakiś lekki plan na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Z jakiego rejonu Polski/Europy jesteś? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131002
masti
Ojan-chorzy nie trenują tylko choruja,a jak trenują to są zdrowi i tyle :)

Acha!
No to jestem zdrowy (ale trenuję mniej niż Ty).

Trening dla autora tematu:
3x w tygodniu
wyciskanie w leżeniu
przysiad
podciąganie na drążku (albo wiosłowanie)
wyciskanie sztangi stojąc

liczba powtórzeń 12, 10, 8, 8, 6 a ciężar rosnący
Brzuch każdego dnia np.. kółko 4 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
masti
Z jakiego rejonu Polski/Europy jesteś? :)
Mieszkam w Zielonce, koło Warszawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
masti
Jesteś zdrowy jak koń tylko po prostu zanudziłeś się tymi słabymi treningami.


dosyć odważna opinia że jest tak znudzony że aż nie ma siły na powrót do domu po treningu
ale masz więcej doświadczenia więc się nie będę spierał
ja tak nigdy nie miałem, może dlatego że zmieniam treningi no i trenuję z wasoniem przez co jest zawsze wesoło i ciężko jednocześnie


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-01-19 18:35:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Kabo- a co można powiedziec tak na odległość,nie będąc lekarzem tylko kulturystą i mając tak mało konkretnych informacji?

Jak gość mimo tego nadal ćwiczy,wciąż robi od kilku lat prawie takie same treningi - wniosek prosty.

Mam prawie to samo-też czasem nie moge spać i na IV piętro nie chce mnie się wchodzić,bo nawet tyle ich nie mam :)
Aletak jest lepiej bo czasem po treningach ledwo z siłowni wychodziłem a było tam z 10 schodków max.
Sczególnie po nogach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Ja trenuję ponad 30lat i ciągle zmieniam / modyfikuję treningi......monotonia jest dołująca

Pomimo iż mam własną dopasioną siłownię , to raz na jakiś czas wbijam się na treningi do jakiejś fajnej siłowni......żeby dostać ,,kicka,,
Jedyny problem to znalezienie takiej miejscówki gdzie jest odpowiedni sprzęt....w większości siłowni są teraz ,,fitnessowe ławki,,takie jak na fotce TRAGEDIA




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
kabo9
masti
Jesteś zdrowy jak koń tylko po prostu zanudziłeś się tymi słabymi treningami.


dosyć odważna opinia że jest tak znudzony że aż nie ma siły na powrót do domu po treningu
ale masz więcej doświadczenia więc się nie będę spierał
ja tak nigdy nie miałem, może dlatego że zmieniam treningi no i trenuję z wasoniem przez co jest zawsze wesoło i ciężko jednocześnie



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-01-19 18:35:56
No tak, ale ja mam 51 lat 10 więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Od poniedziałku zmieniam plany ćwiczeń według Waszych sugestii. Jeszcze poczytam, popytam na forum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszczówka - wasze zdanie, opinie. Ktoś z was stosował?

Następny temat

zapotrzebowanie kaloryczne po 35 roku zycia

WHEY premium