SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymiana informacji-tanie suple!!!!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121254

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
maluczki jak masz miarke Olimpu to 1 plaska mairka ma ok 12-13g bialka z ostrowii wazylem:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Nie mam takiej miarki Ale mysle ze lyzka stolowa z okopka taka normalna to bedzie ok. 10g ?!

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
volvie ja uzywam trecowej --- pelna miarka 50g proszku


maluczki jedna plaska lyzka stolowa to okolo 7g proszku [10g proszku ostrowi = 8g bialka]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Dzienks... no to z lekka okopka 10g A lap soga!

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
maluczki powiedz mi jak ty te białko teraz przechowujesz żeby sie nie zepsuło...

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
Napiszcie o jaki dokałdnie chodzi CHRZANÓW bo jest kilka w Polsce i podajcie na privam lub napiszcie numer telefonu do tej huttownii z góry wielkie dzieki pozdrawiam !!!!

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
Goral cena 40zl jest za wysoka!!! przeciez w kazdej hurtowni mozna sobie zamowic te male opakowania po 33-35zl a jak worki 15 kg to duuuzo tansze
zalatwcie po 35 i bedzie luz z pokatnym handlem jak drozej to bedziecie musieli czesto kasowac posty "konkurencji" :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
flep myslisz, ze ja bym niechcial? Sam wiem jak to jest kiedy trzeba liczyc kazdy grosz! (Boze ile ja ovo zjadlem!), my jestesmy chetni do wspolpracy, ale poki bedzie taka kuriozalna sytuacja, ze producent daje nam taka sama cene jak i Wam to jak mamy tym handlowac?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
:)no:)
nie no jakis tam znizki daje juz bylo na forum:) tyle ze male:( no ale jak sie dogadacie powiecie ze regularnie bedziecie kupowac 200kg to moze sie uda wam zejsc do 35 zyli czy 36 zyli za kg i wtedy ludzie ktorzy nie beda kupowac 15kg na pewno kupia u Was
3mam kciuki:)
<chcoby dlatego zeby sprzedaz nie polskich bialek padla:D>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Goral, przy 100kg masz za 19pln kilogram

pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

3100 sprzedam

Następny temat

korki adidas hard ground

WHEY premium