SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymiana informacji-tanie suple!!!!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120453

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Panowie, poczekajcie.Nie grzejcie sie tak.
Spokojnie, towar oceniliśmy.Mateo się zorientuje, ma teraz niezły zgryz- pomyślcie.
I nie narzekajcie na moderatorów bo nie jest to dział moderatorzy, tylko suplementacja.I działają poprawnie.Nie będa się z każdej decyzji tłumaczyć bo ktoś nie rozumie zasad i złożoności sytuacji.
Spokój!
Zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Ciezko mi wydawac jakies opinie, bo ten produkt jest swiezy i potrzeba czasu na rozwoj sytuacji (przypominam wszystkim jak sie zakonczyl post: "nastepca ovopolu")

Druga sprawa to poki Ostrowia nie zmieni swojej polityki sprzedazy nie ma co liczyc na wspolprace, identycznie sprawa wyglada z Ovopolem.

Trzecia sprawa to czy posiadaja wszystkie papierki potrzebne do obortu tym towarem? Jezeli to jest polprodukt to nie ma na co liczyc.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5775
Goral boje sie ze ta wspolpraca mialaby wygladac tak jak juz kilka razy mowilem czyli podniesieniem cen w skrocie mowiac
jesli sie myle to powiedz o co chodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Skoro cena miala by isc znacznie w gore to jaki bylby sens handlowania tym?

Nie jedzcie tak po producentach bo to nie jest do konca sprawiedliwe, bo oni full kasy pakuja w produkt (marketing i reklama, zezwolenia, siec dystrybucji) i tak powstaje wlasnie koncowa cena produktu cos za cos.

Zmieniony przez - Goral w dniu 2005-04-09 00:43:04

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5775
heh dlatego dobrze, ze sa tacy jak ostrowia bo ja nie chce placic za marketing ladne opakowanie itp tylko za produkt <a marketing jak widac na forum nie zawsze daje super efekty>
zreszta to tak jakby usprawiedliwiac tepce-bo ze musi utrzymac kable,placic kary, placic za reklame bardzo jej potrzebna w tym zmonopolizowanym kraju,placic pensje panu prezesowi itp
przeciez pieniadze na reklame ida z zyskow!
zreszta....potrzebny mojej kieszeni www.1fast400.pl ;)i wreszcie sila zeby odczepic sie od tego tematu bo matura za tydzien;(((((((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Chce Wam cos uswiadomic i nic.

Zobacz z innej strony, wezmy na przyklad Olimp co by bylo jak by zaczal sprzedawac swoje WPC w cenie hurtowej? Cena by byla bardzo podobna do Ostrowi, ale czy wtedy racje bytu mialy by sklepy lokalne z suplami, czy wogole jakiekolwiek sklepy? skoro producent daje po dupie innym? Przemysl to... Co do fasta to sie nie wypowiadam, bo juz setki razy bylo pisane.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Usunięty przez WILLHELM za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 633 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10208

-
najważniejsze w życiu jest mieć cel i do niego dążyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7675
Ja te białeczko moge miec za 18 zł za kg;)

RAPCIO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
wyślesz mi 2 kg za kazdy zaplace 25 zł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7675
He bede wiedział wszystko w poniedziałek... nie handluje tym białkiem.Z tego co wiem to ciezko wprowadzic je do sprzedazy.Ja proponuje aby sklepik na forum cos z tym zrobił.Jak pisałem 18zł to chyba wystarczajaca cene aby kupowac hurtem.

RAPCIO

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

3100 sprzedam

Wiecej