SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymiana informacji-tanie suple!!!!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120978

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
hmm... tak właściwie zastanawiam się... oczekiwanie... na co??
bo nie rozumiem... na co Wy wszyscy czekacie??
może spadłem z księżyca... a nie wydaje mi się... ale oprócz pytania czy Mateo załatwi sprzedaż ostrovii w sklepie SFD nic więcej nie jest już w tym temacie niejasne...
nie mam racji??

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BUL - do tego wszystkie co tutaj sie dzieje...

WILL- no i jeszcze cena jeżeli będzie już w sklepiq... To chyba faktycznie wszystko i jedyne co niejasne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
hmm no ale na temat ceny możemy sobie gdybać... i tak na to już wpływu nikt nie będzie miał...
prosta sprawa: cena bedzie przystępna - bedziemy kupować... nie będzie przystępna - Mateo zostaje z paletą ostrovii

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale sie kurna na tej palecie dopakuje ... nie poznacie go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Jak juz ktos tego kosztowal to niech opisze wrazenia smakowe Czy nadaje sie to bardziej do spozycia niz ovopol?

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13284
odnosnie ostrowi, zaczolem ten temat to go moze skoncze

nikt nikogo nie zmusza aby jezdzil po hurtowniach i zamawial to bialko, jezeli zalezy ci aby je miec to napewno sie pofatygujesz.
zalozylem ten post (ten skasowany) aby kazdy mial mozliwosc wyboru, a czy skorzysta to tylko jego sprawa.
czy to rewolucja, hmm moze poczatek, bo to wpc jest o POLOWE tansze od najtanszej na rynku lacmy i napewno zmusi molochy do obnizek firmowego sprzetu, a jezeli ostrowi sie uda ( chyba tak, skoro to wpc, jak donosza koledzy jest dostepne w marketach i wysylkowo) to pewnie inne mleczarnie pojda za przykladem i niedlugo to dopiero bedzie konkurencja.

kolego KROFKA
takie teksty
z wielkiej chmury mały deszcz jak dla mnie to cena wcale nie jest konkurencyjna ......

po pierwsze mnustwo zachodu zeby dostac ten towar..... szukanie, wyjezdzanie, zamawianie poczta.... wszystko wiaze sie z utrata czasu i pieniedzy

po drugie... opakowanie zwykły brzydki foliowy worek którego nawet zatkac porzadnie nie mozna.... wiem ze opakowanie najmniejsze zmartwienie ale...:D

a ja juz sie cieszylem na mysl o tanim białku :D zbanowac autora postu za robienie zludnych nadziji

dlaczego tak bardzo zalezalo ci aby zdyskredytowac to wpc???

mam satysfakcje, ze zalozylem ten post (posty) bo wielu osobom pozwolilo to spojrzec na otaczajaca nas rzeczywistosc z troche innej perspektywy, a co do ostrowi , gdyby nie ja, to pewnie za kilka ,gora kilkanascie dni ktos inny by zapodal ten temat.

odnosnie maltodekstryn

od razu zaznaczam, ze zakup ten oznacza, ze trzeba miec troche inwencji bo przeciez trzeba zadzwonic do producenta i zapytac sie go o najblizsza hurtownie a nastepnie tam pojechac i zakupic worek 25 kg (na pewno nie mozna tego kupic w markecie ani w wysylce)
jezeli to wam nie nastercza problemu to mozecie czytac dalej.

dzisiaj odebralem taki worek ,zwykly papierowy czterowarswowy (nawet nie napisze co mi przypopmina)
w srodku maltodekstryna niskocukrzona uzyskana w wyniku enzymatycznej obrobki ziemniaka opis zapodalem kilka stron wczesniej, ale tak po krotko info z ktorejs strony producenckiej

Maltodekstryna "L 25"


Opis produktu *
Maltodekstryna w proszku &#8222;L 25&#8221; jest uzyskiwana przez usunięcie wody z płynnego syropu skrobiowego otrzymanego w wyniku kwasowej hydrolizy skrobi ziemniaczanej o równoważniku dekstrozowym DE 24-26. Charakteryzuje się lekko słodkim smakiem, białą barwą, dobrą rozpuszczalnością w zimnej i gorącej wodzie. Roztwory o suchej masie powyżej 55% dają kleiste zawiesiny o dużej lepkości.


Typowy Skład (ogółem %)
Ocena mikrobiologiczna
Glukoza - min. 6,0
Maltoza - min. 7,0
Maltotrioza - min. 9,0
Cukry wyższe - min. 65,0
Popiół - max. 0,4
Woda - max. 6,0
Ogólna liczba drobnoustrojów - max. 10 000 w 1 g
Bakterie z grupy coli - nieobecne w 0,1 g
Pałeczki Salmonella - nieobecne w 25 g
Gronkowce koagulazododatnie - nieobecne w 0,1 g
Pleśnie i drożdże - max. 100 w 1 g


Inne cechy
pH, 4,5 &#8211; 6,0
Barwa biała
Smak lekko słodki
Zapach czysty

Data minimalnej trwałości - 12 miesięcy. Worki papierowe czterowarstwowe z wkładką polietylenową lub inne dopuszczalne do stosowania opakowania.


odnosnie moich wrazen
bardzo bialy, sypki proszek

co do rozpuszczalnosci, po wsypaniu do szklanki i miszaniu lyzeczka rozpuszcza sie srednio, natomiast po wrzuceniu do szejkera bardzo dobrze aczkolwiek pozostaja bardzo male, nieliczne grudki

wyglad, po wymieszaniu bialawy a po chwili przezroczysty

smak,bardzo lekko slodkawy, neutralny (ale mysle,ze gdybym mial do sprobowania malto z ziemniaka a malto z przenicy, to bym rozpoznal to ziemniaczane)
po dodaniu hebatki granulowanej pomaranczowej(na zimno) smakuje bardzo dobrze, a po dodaniu jeszcze wpc naturalnego smak wrecz wysmienity

odczucia (wypilem dzis 3 szejki, raz samo malto i 2 razy jako gainer ) jestem zadowolony nie odczulem zadnego przelewania w zoladku i innych dolegliwosci i stad wnosze ze dobrze sie wchlania

podawalem wczesniej cene, ale powtorze

cale 3.85 zl za kg, czyki caly 25 kilowy worek kosztuje jalies 115 zl
dla porownania najtansze carbo 20 zl za 1 kg

co zrobisz z tymi informacjami, jak je wykorzystasz to tylko twoja sprawa.

poniewaz nie wolno wpisywac adresow ani tel. postaram sie za chwile (razem z fotami) "naprowadzic" chetnych na ten produkt

a tak jeszcze na marginesie zakupilem dzisiaj takze
wit.C 35 zl za 1kg (pakowana w worku 1kg)
tauryne (z antyzbrylaczem) 25 zl za kg (pakowana po 5kg)

jak mowil Zagloba, bo cztery sa dzialania w arytmetyce
mnozyc dochodow firm odzywkowych nie musicie ...
dzielic sie z nimi swoimi pieniedzmi nie potrzebujecie
dodawac sami potraficie
a odiac sobie nie pozwalajcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13284


wpisac w gogle maltodekstryna, na poczatku wyskoczy nam kilka odpowiedzi wchodzimy w kilka pierwszych i dokonujemy ustalen co do nm. tel itp.
ma mnadzieje ze w ten sposob nie zlamalem regulaminu
a teraz kilka fotek

jak mowil Zagloba, bo cztery sa dzialania w arytmetyce
mnozyc dochodow firm odzywkowych nie musicie ...
dzielic sie z nimi swoimi pieniedzmi nie potrzebujecie
dodawac sami potraficie
a odiac sobie nie pozwalajcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13284


nastepne

jak mowil Zagloba, bo cztery sa dzialania w arytmetyce
mnozyc dochodow firm odzywkowych nie musicie ...
dzielic sie z nimi swoimi pieniedzmi nie potrzebujecie
dodawac sami potraficie
a odiac sobie nie pozwalajcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13284


ostatnie

jak mowil Zagloba, bo cztery sa dzialania w arytmetyce
mnozyc dochodow firm odzywkowych nie musicie ...
dzielic sie z nimi swoimi pieniedzmi nie potrzebujecie
dodawac sami potraficie
a odiac sobie nie pozwalajcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Dzieki wielkie za pomoc A tak w ogole to skad tauryna w takiej cenie?

----===<|MaLuCzKi|>===----

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

3100 sprzedam

Następny temat

korki adidas hard ground

WHEY premium