SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymiana informacji-tanie suple!!!!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120948

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
oki . mam juz to bialko wpc80 ostrowi. wyglada to tak:
SMAK : nie czuc prawie wcale ( w mleku) lecz jest troche malo slodki
ROZPUSZCZALNOSC : super
MINUSY : strasznie sie pieni ( zalecam uzywania miksera)


Zmieniony przez - adrian134 w dniu 2005-04-13 19:19:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
A kto z was (tak przypuszczam) sprzedaje to bialko na allegro? Skoro na allegro jest sprzedawane po 35zl to musialo byc kupione za "troszke" mniej wiec da sie jakos zbic cene przy wiekszych zakupach? Moze zrobimy zlot forumowiczow pod jakas hurotwnia i wezmiemy wszyscy razem 100kg jesli cena bedzie sporo nizsza

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47755296
no sory ale ja nie widze zeby to bylo po 35 zl. 2 op (czyli kilo) wychodzi 44zl na allegro. ale dla osob ktore nie moga tego kupic na firme ta cena bedzie musiala wystarczyc poniewaz taniej tego nie kupi juz raczej.
zakladajac ze ktos kupi to za prawie 35zl w hurtowni to wiadomo ze musi zarobic te pare zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
o ale widze tez ze sa oferty sprzedazy tego bialka luzem . czyli ktos kupil te duze opakowanie 15 kilo i sprzedaje.
ale jest pewien problem : firma wycofala duze opakowania i sprzedaja tylko w malych opakowaniach. hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Ja mowie o tej aukcji: [http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47913388] 

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Tu po prawny link: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47913388 

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
heh no i swietny ruch !!!gratulacje dla bula
mam tylko teraz maly dylemat skoro to jest w targowisku to mozna podawac wszelkie adresy itp?

ps elite I CALE SZCZESCIE!!!!!!!cieszmy sie:):):):)na chama to moglibysmy sie ich spytac czemu z nas tak zdzierali dotychczas.... <i nadal beda zdzierac np z kreatyny ktora tez musi kosztowac w hurcie tyle>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
maluczki - jaka pewnośc że ktoś ci wałka nie odstawi skoro sam przepakowuje do swoich 1kg opakowań z jakiegoś dużego wora ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Eeee panalbin ale czy ja mowilem ze chce tak kupic? Chyba nie przeczytales tego co wyzej napipsalem - chodzilo mi o to ze skoro ktos sprzedaje po 35zl (za tyle moge kupic w hurtowni) to musial jakos taniej kupic i to mnie interesuje

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Wiadomo ze taniej kupił bo worek na zdjeciu jest 15kg, ale własnie o to chodzi sam rozsypuje to i o zwykłą serwatke nietrudno
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

3100 sprzedam

Następny temat

korki adidas hard ground

WHEY premium