SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjście z redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 445
Witam sportowe wariaty :D mam kilka pytań aktualnie jestem na redukcji 7 tydzień wszystko idzie jak należy jeszcze 5 tyg i przechodzę na masowke i tu mam problem nigdzie nie mogę znaleźć na necie.... jak poprawnie przejść z redukcji na budowę suchej masy mięśniowej? O ile podnosić kcal na początku żeby mnie nie zalało? Kiedyś ćwiczyłem na siłce z dość słaba dieta i głupota bo szamalem po 3800-4200 kcal ważąc 76kg 184 cm 20lat i tak pół roku prawie ... i zalało mnie. Po dłuższej przerwie postanowiłem zrzucić FAT jak narazie wszystko idzie dobrze i chce budować sucha masę jak się za to prawidłowo za to zabrać? A i Suplementy typu baca kreatyna białko czy gainer mile widziane ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 445
Bump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Możesz podbijać np co tydzień o 100kcal. Możesz również wejść od razu na bilans kcal lekko dodatni. Są różne możliwości.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 445
Ja wiem ze jest dużo możliwości dlatego chcę żeby ktoś pomógł mi wybrać najlepszą z nich ... żeby mnie nie zalało jak prosiaka jakiegoś :c i może ktoś podsunac temat jak budować choćby w 90% sucha masę mięśniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 33 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 805
Poczytaj o reverse diet. Proces powolny, ale największe szanse, że przejdziesz z tej redukcji na masę bez zbędnego zalewania się. W skrócie działa to mniej więcej tak jak powiedział kolega wyżej - co tydzień o 100 kcal podbijaj, aż dojdziesz do zerowego bilansu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 445
tak wyglada moje dietka prosze o porady ... na tej diecie jak narazie fat spada i czuje sie dobrze kiedy zaczac reverse diet ? do konca redukcji jeszcze 5 tyg od jutra prosze o szybka odp :D

maly blad w diecie jest 5 posilek bez bialka ( odzywki ) ktora powinna byc w 6 posilku





Zmieniony przez - unit89 w dniu 2016-02-28 20:15:48

Zmieniony przez - unit89 w dniu 2016-02-28 20:17:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Tłuszczu dalej za mało w diecie daj 1 - 1,5 gram na kilogram masy ciała .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 445
Ok dorzucić tłuszcze teraz małe pytanie czy to nie zakłóci mojej redukcji ?i czy np za dorzucenie tłuszczy nie zmniejszyć ww? A tak to jest ok czy jeszcze by coś zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Możesz analogicznie zmniejszyć lecz jeści to wyjście szybciej bym wychodził niż propagowane reverse .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 445
No tak też myślałem żeby szybciej wyjść niż revers o 200 kcal tygodniowo przez 3 tyg potem o 100 kcal aż do 3300 :) ale jak narazie nie zamierzam kończyć redukcji ponieważ muszę jeszcze popalić trochę kcal (5 tyg) po tym czasie zacznę podbijac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cukrzyca

Następny temat

Rozkład B T W na LC

WHEY premium