SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszyscy Jedza, Wszycy piją , Za Spam nowy dzis wypija ... Vol 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140324

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
nie ma za co Ziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
ale ktoś kto się nie zna i nie wie o co chodzi to myśli że tacy są zaje.biści. Mi raz przy francuzie na leżąco sztanga pier.dolnęła na łeb z 50 kg było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Wass misiu moj

ja mykam, papatki plusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
narka pokemonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Ja wlasnie tez, skonczylem ogladac filmiki zaczynajac od żuli, konczac na kulturystach

Pa Zagłebiaczku i pamietaj o Energy

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
no ja w sumie tak zaczynałem jako żul a skończyłem jako abstynent. A całe gimnazjum przechlałem. Codziennie 2 korbole to było minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
dlatego się wziąłem za siłke w liceum zeby nie pić. I to mnie zmotywowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
już nikogo nie ma więc narazie. Do wczesnego ranka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
trzymaj sie tez spadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
jak wy piszecie w temacie po zamknieciu go jak nie macie moda?!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w diecie

Następny temat

Dieta / Masa / Sprawdzenie

WHEY premium