SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wspomaganie na wakacje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 980
Witam, od dawna ćwiczę na siłowni w czasie roku szkolnego jednak teraz mamy wakacje i z racji tego iż pracuję ciężko na budowie czasu na siłownię brak...
Boję się spadków, tego na co długo pracowałem w związku z czym zastanawiam się czy swojej pracy nie można wykorzystać chociaż trochę jako "dłuższy trening", wiem że to nie to samo jednak każda forma wypoczynku dobra

W związku z powyższym zastanawiam się nad tym czy dobrym pomysłem byłoby dodanie jakiejś odżywki w czasie pracy lub też bezspośrednio po dla lepszej regeneracji mięśni czy też samego ich wzrostu...
Co wy o tym myślicie, czy pomysł ma sens? Jak możecie to zaproponujcie jaką odżywkę mógłbym wkomponować do tego typu treningu:)
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
codziennie wieczorem przygotowanie jedzenia w plastikowe pojemniki/ termosy na żywność

o 6 obfite sniadanie lub przy braku apetytu solidna porcja gainera
nie wierze ze nie masz przerwy sniadaniowej czy nie mozesz sie dogadac z przelozonymi.
o 9 posilek normalny,moze byc np sciema ze idziesz do toalety.
jak naprawde nie ma mozliwosci to baton odżywczy.
o 12 normalny obfity posilek przygotowany wczesniej
o 15tej tak jak o 9tej.
o 18 kolejny posiłek
21 - ostatni posiłek, proteiny o długiej kinetyce - jaja, twarog do wyboru.
po ostatnim posiłku mozesz powiecic godzinke na przygotowanie jedzenia na nastepny dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 889
kup se shocktherapy i idź do pracy napewno będziesz szybciej jeździć z taczką i przenosić więcej cegieł za jednym razem.

Weź się chłopie zastanów nad sobą i nad tym co napisałeś, nie zastanawiało Cię czemu nikt nie odpisał na twój temat?

zrobiłeś z siebie pacana pisząc to wszystko

pzdr bez urazy

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jedz synu.
5-6posilkow i nie bedzie krzywdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jak będziesz jadł na budowie to nci nie spadniesz a nawet poprawisz definicje

zabieraj ryz i mięcho w pudełku - jak inni idą na fajke to idź wszamać -jesteś duzy chlopiec - w koncu na budowie pracujesz0 to musisz jeść...


Jak nie dasz kalorii możesz zanowotac spadki - katabolizm

NIc wiecej nei wymyślisz.

z czego mozesz skorzystac??

Batony bialkowe, BCAA, szejki bialkowe, jak nie martwisz sie o tłuszcz to na budowie walnij sobie gainera...

jednak podstawa to żarcie- nie jesz nie żyjes

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
oj Pepo to tylko tak latwo sie mowi. Ja niemoge trzymac diety w wakacje, wogole jem 2-3 posilki dziennie ;/ To przez to ze niemam czasu i kompletnie niechce mi sie jesc. Mam nadzieje ze duzo nie spadne.. Kupilbym jakiegos gainera ale odkladam kase na wrzesniowy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 486 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16515
a co ci po takim cyklu jak spadnie ci 3 kg a na cyklu zrobisz 4 kg staraj się teraz jak najmniej zgubić

Szerokości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 980
o diecie to ja doskonale wiem i nie jej dotyczyło pytanie:PP chodziło mi bardziej tak jak ktoś napisał o jakiegoś gainera itp by coś wykrzesać z tego a jednocześnie spalić trochę tłuszczu:P:P może jakieś mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale gainer nijak sie ma - w ogólności- do spalania tłuszczu.
kreatyna ogólnie tak- raczej dla podtrzymania, w pewnym sensie oczywiście-, ale jeśli wybierzesz mono to musisz sie liczyc z tym, ze może to tuszowac troszke twoja rzeźbę, polecałbym raczej cos jak cee.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 980
no tam była lekka przesada z tym tłuszczem, a nie można edytować postów, głównie wystarcyzłoby mi zgubić brzuch ale to jakieś ćwiczenia wieczorem najwyzej... a przeciwko nabraniu masy nie mam nic przeciwko... może coś na zatrzymanie wody w organizmie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 980
hehe:P a na poważnie to widzicie sens w inwestowaniu w kreatynę i odżywkę podczas takiego wysiłku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa - Gainer

Następny temat

Suplementy a planowanie ciąży

WHEY premium