SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpływ treningu na wzrost organizmu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Witam
Mam 17 lat, 175 może 176 cm wzrostu i chciałbym zacząć ćwiczyć, ćwiczyłem jakoś rok temu przez 4 miesiące ale słyszałem ,że w młodym wieku przez ćwiczenia się nie rośnie, więc przestałem. Co roku rosnę jakieś 2-3 cm i chciałbym mieć z 180, więc pozostaje pytanie czy jak zacznę ćwiczyć to jeszcze urosnę? Mam kolegę co jest w moim wieku, ćwiczy ponad 2 lata ale ma tylko 168 cm wzrostu. Dodam jeszcze, że późno zacząłem dojrzewać, przeszedłem mutację głosu później niż moi koledzy, zarost mam taki że mogę się golić raz na 2 miechy albo i więcej przy czym inni muszą to robić przynajmniej raz na tydzień.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wzrost to cecha genetyczna - trening nie ma na to wpływu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Niby tak, ale znam ludzi co są niżsi niż ich rodzice a trening zaczynali w wieku 14/15 lat więc nie wiem czy wrócić czy zaczekać jeszcze trochę, a może to jakieś ćwiczenia źle wpływają na kręgosłup co hamuje wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Trening nie ma na to wpływu, ćwiczeniami tego nie zahamujesz

Urośniesz tyle ile masz w genach

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
No to mnie uspokoiliście :D Teraz mogę spokojnie wrócić do treningu bez zaśmiecania sobie głowy zbędnymi myślami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No to powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój 4 dniowy plan - co dodać, usunąć, zmienić?

Następny temat

Pompki i A6W

WHEY premium