SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpływ dużych ilości mięsa na organizm

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
przezeranie sie jest bardziej zgubne niz niedojedzenie, takze nie liczcie na to ze mieso jedzone na kilogramy sprawi cuda. organizm najpierw trzeba nauczyc przyswajac takie ilosci miesa, a trwa to miesiacami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Was koledzy chcę jeszcze zapytać co sądzicie o wypijaniu samego białka po trneingu.

https://www.sfd.pl/Zastosowanie_u_endomorfikow_bialka_po_treningu.-t393599.html

Pozdro.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 826
cieszy nas fakt pojawiania sie w dziale ludzi majacych pojecie tematyczne, do tego uprzejmie slużacych radą i pomocą innym kolegom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ja jeżeli tlyko fundusze pozwalają po treningu stosuje bcaa później odżywke białkową po niej zjadam posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
po przeczytani tego wszystkiego czuje sie skonfudowany i nie wiem co zrobic teraz z ta piersia z kurczaka w lodowce.
Zjesc czy wy***ac :)?
Wszedzie pisze, że przy dobrej diecie, przez pierwszy rok cwiczen ,nie sa potrzebne zadne suple. Wszystko mozna ogarnac dobra dieta... czyli taka gdzie wpiernicza sie miecha od chorely...

Zaczolem sie bawic FBW i teraz sie zastanawiam czy lepiej, w takim razie, po traningu rabac kuraka czy odzywke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
zjedz poprostu jak bedziesz glodny. z czasem bedziesz bedziesz wiekszy, silniejszy i trenowal ciezej, wtedy tez wiecej bedziesz jadl niz teraz. trzeba sluchac siebie przede wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Shield. Sadze ze na poczatku musisz wmuszac w siebie jedzenie aby nauczyc go do spozywania np. 4-5 posilkow dziennie o tych samych porach. Dopiero wtedy zaczynasz odczuwac glod o danych godzinach. Jest wielu zabieganych "biznesmanow" ktorzy to zjadaja pierwszy posilek o 12 a drugi o 19. I sa grubasami. Takich ludzi cwiczylem i przyznam ze oni nie odczuwali rano glodu. Po nocy katabolizm byl tak duzy, a organizm pobieral energie z substancji zapasowych ze dopiero przelamanie tego procesu posilkiem powodowalo uczucie glodu. Dla przykladu jak jem regularnie posilki o danych porach to pozniej o tych godzinach odczuwam glod. Jednakze jesli systematyke przelamie. Czyli np. przez tydzien nie jem regularnie to pozniej nie odczuwam praktycznie glodu. Katabolizm powoli mnie zjada i nie potrzebuje pozywienia. Zatem na poczatek trzeba go przyzwyczaic do spozywania pokarmow o danych godzinach.


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
michal.z zrozum jedno, ze jedzac nieregularnie zwolniles swoj metabolizm tak jak i panowie, ktorych trenowales. wystarczy jesc regularnie, a wraz ze wzrostem zapotrzebowania organizm bedzie sie domagal wiekszych posilkow i machina dziala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Super temat, i sporo ciekawych wypowiedzi.

Mam jednak zastrzezenie do tego co napisał Mawashi

nie pić nic oprócz wody w trakcie treningu

W piśmie fitness authority podano informacje, ze podczas treningu o wiele lepiej sprawdza sie wlasnie odzywka weglowodanowo-bialkowa, czyli poprostu gainer anizeli woda pita podczas treningu. Napisano tam, ze badania dowiodly, ze gainer o wiele skuteczniej nawadnia organizm anizeli sama woda i polecaja aby pic go podczas treningu, co rowniez zwiekszy/przyspieszy synteze bialek. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Sadze ze jest to teoria ktora ma zwiekszyc sprzedaz suplementow. Jesli czysta woda nie nawadnia organizmu to mozna dorzucic cytryne i miod. Taki napoj robil kiedys Arnold ;) Poza tym jesli podczas treningu bedziesz pil gainera to organizm bedzie zajety rozkladaniem dostarczonych substancji. I prawdopodobnie krew bedzie kumulowana w watrobie aby rozlozyc dostarczone weglowodany i bialka. Zamist kumulowac sie w pracujacych miesniach.

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mega pro usa?

Następny temat

rozciagac sie czy nie przed treningiem i nie tylko?

WHEY premium