SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda na trening

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
masz swoje zdanie na ten temat , myslisz ze te 700mg cos zmienia ? nie jest to moj wymysl tylko slowa mojego wykladowcy doktora biochemii co wykladal miedzy innymi Stanach czy Kanadzie i te wartosci i tak sa malo badz nieistotne wyjatkiem sa wody lecznicze (nie wszystkie) stosowane w przypadku konkretnych dolegliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
a wlasnie u mnie na biochemi facet zwracał szczegolna uwage na to (fakt jak wypijasz 1 butelke na tydzień to nic nie zmieni )

kazdy ma swoje zdanie , zobacz taka muszynianke ktora ma ponad 2000mg/l skladników mineralnych zreszta nie bede sie rozwodził and tym kazdy robi to co chce ja tylko doradzam .......

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-12-15 12:33:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
i dobrze wymiana pogladow zawsze przydatna rzecz, ja u siebie roznicy nie widze pije zwykla z lidla jakas za 60 czy 70 gr wazniejsza rzecz to ilosc wypijanej w ciagu dnia

bede sie widzial ze znajmoma dietetyczka to z ciekawosci podpytam jakie ma zdanie w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
spoko , napisz tu ,ważną rzecza jest ilośc wypijanej wody w ciagu dnia ale tez dostarczania odpowiedniej ilości skladników mineralnych wraz z nią

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-12-15 13:21:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
mysle, ze jak ktos lyka kompleks mineralow/witamin dodatkowo do pozywienia to woda i stopien mineralizacji bedzie tutaj pod tym wzgledem odgrywal mniej znacza role,
co do kwestii samego nawodnienia i tak obie wody beda hipotonikami wiec pod katem nawodnienia niczym sie nie beda roznic.
jedynie kwestia wodoroweglanow w mineralce jest dosc znacznym plusem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Więc jak warto wydawać dodatkowe zł na lepszą wode ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
lepsza nie znaczy droższa niekeidy nawet jest tansza co sie przekonałem , poprostu nie jest tak reklamowana jak syf żywiec itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Kupuj taką jaka Ci smakuje.
Jak nie bierzesz żadnych minerałów to możesz na to patrzeć.
Moje wnioski z tego tematu wyciągnięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Tzn mi nie chodzi żeby kupować droższą tylko czy warto wydać zł na mineralną wode czy pić z kranu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
mineralna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odzywki suplementy mi polecicie na schudniecie ?

Następny temat

Błagam was !

WHEY premium