SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam mam pytanie odnosnie HMB I Amino Muscle 16.500 i Taurine 900 i do tego tribuste

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
czy moge to łaczyc razem czy sa jakies przeciwwskazania prosze o pomoc lub o rade jestem amatorem dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to co w koncu?
na sile,na mase,na mase bez masy czy na redukcje?

nie miej sto celów a wez skup sie na 1 konkretnym,robiac wszystko bedziesz stal w miejscu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
możesz je łączyć - ale wiedz, że niezależnie od celu, który tobą kieruje - nie jest to najlepszy wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
możesz łączyć ale powiem szczerze ze wydałeś kasę w błoto

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
Witam dziekuje za odpowiedz na moje pytanie a co byscie panowie mi doradzili na poczatek zebym nie popełniał takich błedów w przyszłosci / dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
pytanie przed zakupem

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
j/w
przed cyklem zakladasz temat z wypelnioną ankietą - a my dobieramy Ci suplementy
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
widze ze same kosy

poczytaj troche o tych suplemnetach ktore chcesz kupic,nie w sklepiku,czy od pana sprzedawacy - bo dla niego kazdy suplemnet jest mega skuteczny
ale na forum,od ludzi

nie wiem jaki masz cel ale smiem twierdzic ze te 4 suplementy zle wybrales

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Pewnie w sklepie za bardzo nie szły i trzeba było wypchnąć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
raczej

oczywiscie skład i działanie kosa

caly czas jak widze gdzies zma,tribulusa to mi sie przypomina akcja x lata temu - jak TT wchodzil na rynek i pewnien sprzedawca zaproponowal mi towar spod lady,ale zaznaczyl ze to nie kox,ale jest silny jak kox i ma ze stanow bo na razie w Polsce nie ma i nie bedzie na razie

za 20kilka porcji zażadał ~100pln,nie pamietam co to za firma byla ale ciemna butla + czerwona etykieta - efekt byl nieziemskie,nie powiem
do tego zma tez cos pod 100pln (takie czasy byly)

jak dla biednego studenta to kwota duza,za duża - a efekty?
po za 2 czy 3 dniowym kopem psychicznym (co mam zawsze) - nic innego!

....ale wtedy nie bylo for,nie bylo tyle info,czlowiek lykam kazdą glupate od pana sprzedawcy,bo wie lepiej

teraz są fora,są osoby ktore swoje juz zjadły,swoej wiedzą - ale niestety często po tej drugiej stronie są za bardzo uparci - a pytanie kieruja albo po fakcie (jak juz maja towar),albo pytanie retoryczne,zeby tylko 1 osoba napisala ze warto

i tak kupia pomimo ze 10 napisze ze to shit

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18
dzieki za obszerne odpowiedzi bede czytał na forum i sie uczył dalej wielkie dzieki .A zaczynam dopiero cwiczyłem boks tajlandzki i chciałem podkrecic siłe i troche miesni no ale nic nastepnym razem bedzie lepiej mam nadzieje dzieki jeszcze raz i pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muscle Pharm Assault- nowy

Następny temat

Witaminy :)

WHEY premium