SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam Judoków :) proszę o pomoc.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
Siema , trenuję Judo i jest ciężko ,treningi masakra. Ważę 82 kg , zjechałem ze 105kg . Sam fat poleciał ale wiadomo że mięcha trochę też.
Ale w tej wadze jakos słabo sie czuję, osłabiony jestem. Mam kilka pytań.

1.Jakie polecacie odżywki pod judo i żeby tego miesa wróciło ?
2.Odżywka żeby na Judo było pobudzenie i siła?
3.Cel z wagą to jakieś 90/93 kg ale samego mięsa , co robić?

Saida ratuj :)

Jestem Szefem własnego życia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Hahaha, Postaram się poratować

Jak chcesz samego mięsa, to trzeba diety przypilnować, niestety Cudów nie ma. Czyli dieta na bilansie dodatnim z "czystych" jakościowo produktów z dużym uddziałem węglowodanów, szczególnie okołotreningowo. Warto w takim przypadku dorzucić siłownię.
Suple pod masę: standardowo kreatyna, tylko celowałabym raczej w jabłczan, niż w monohydrat. Warto też zainwestować w BCAA, może MCT.
Na przedtreningówkach się nie znam, to nie poradzę.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
dietę mam ale to chyba nie jest specjalnie pod trening . O co chodzi z tymi weglami okołotreningowymi , jaki produkt np? i w jakich godzinach przed treningiem i po?

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Carbo, po prostu. Ok pół godziny przed treningiem i zaraz po. Tak przynajmniej wyczytałem na opakowaniu po Carbonox z olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie, nie carbo.
Chodzi o normalne posiłki, węgle złożone (kasze, ziemniaki, ryż) + białko (mięcho) przed treningiem, po treningu bezpośrednio owoc, około pół godziny, godziny po treningu znowu węgle złożone + białko.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
dzięki saida:)

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Chodzi o węgle 30 minut po wysiłku. To jest wypracowana recepta kulturystów. Jeżeli nie dostarczysz węgli w tym czasie do organizmu to dochodzi do efektów katabolicznych. Osobiscie nie zauważyłem jakichś strasznych efektów związanych z brakiem tych węglowadanów w tym czasie. Co więcej po mocnym treningu niezbyt jesteś w stanie zjeść cokolwiek. Tak więc proponuję pić jakiś drink owocowy.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paco19
...Ważę 82 kg , zjechałem ze 105kg . Sam fat poleciał ale wiadomo że mięcha trochę też.
Ale w tej wadze jakos słabo sie czuję, osłabiony jestem...
W jakim czasie zjechałeś do 82 kg i jak długo już jesteś w tej wadze?
Pytanie moje bierze się stąd, że Twój organizm przyzwyczajony był od innego "ciała". Może powinieneś dać mu jeszcze trochą czasu aby się przyzwyczaił. Judo to sport z kategoriami wagowymi, prawie wszyscy zawodnicy chcą schodzić jak najniżej a Ty chcesz iść w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
zjechałem w ciągu 3/4 miesięcy, ale nie jakas rygorystyczna dieta tylko dużo biegałem i trzymałem dietę. A zawodnikiem nie jestem takim co liczy się w polsce:) w wadze 82 kg jestem od 2 tyg a wcześniej non stop te 100kg 110kg.

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paco19
zjechałem w ciągu 3/4 miesięcy, ale nie jakas rygorystyczna dieta tylko dużo biegałem i trzymałem dietę...
Super. Moje gratulacje
Paco19
...jestem od 2 tyg...
Tak jak pisałem wcześniej, daj sobie trochę czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
czyli co dalej trzymać wagę ?

Jestem Szefem własnego życia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak się skręcać w biodrach?

Następny temat

Muay thai-wzmocnienie kolan

WHEY premium