SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winko, brac czy nie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2132

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

83

Wzrost

178

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

113

Obwód uda

60

Obwód talii

90

Staż na siłowni

8 miesiecy regularnie, wczesniej pare lat z przerwami wiec tego nie wliczam nawet

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

kiedys metka, deka, winko... dawno temu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1845
Siema, czy warto wziac sam winstrol? ogolnie zalerzy mi na poprawie jakosci masy, taka waga jaka mam mi odpowiada tylko chcialbym troche sie zbic bardziej, poprawic definicje miesni i sile, czy sam winstrol sie nada?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1845
Dokladnie tak jak mowisz, a moim celem nie jest jakas wielka masa, ubita sportowa sylwetka mi wystarczy.
No wlasnie, bo czytalem post jakiegos goscia co jechal winko solo, dieta i trening typowo masowy, poszly obwody, waga i sila wiec chyba sie da z samego winka cos wyciagnac plus dieta i suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
Krotkie pytanie ... krotka odpowiedz NIE! Winko solo zly pmysl podklad testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1845
Samo wino nic nie zdziala? dodam ze celem nie jest zrobienie jakiejs duzej masy tylko delikatna redukcja i ubicie/utwardzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
Nic nie zdziala a stawy dostana po dupie wino to nie zaden spalacz na redukcji tak jak myslisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1845
wiem ze tak nie jest.. od tego jest dieta, a jakies wynalazki z apteki na stawy? 4flex np. podczas cyklu mialem zamiar stosowac plus cos na watrobe, czytalem ze wino jest dobre na ubicie i poprawienie jakosci masy to tez chcialem wziac, bralem juz kiedys ale bez glowy diety itp wiec nie wliczam


Zmieniony przez - Ara5 w dniu 2014-05-09 19:56:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1845
Wlasnie koleszka mi podrzucil to wino, Stanox firmy Biosira tabl 10 mg, no dobra skoro juz mam to sprobuje chyba. To jakie dawki ladowac? co na oslonke do watroby byscie radzili? cos na stawy typu 4flex zda egzamin? aa i pytanko na opakowaniu tam gdzie powinna byc data jest wymazane nic nie widac, jest to data waznosci czy produkcji wie ktos??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2906
Wypełnij ankietę całą, dopiero będziemy mogli coś CI doradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1845
Wiek : 26
Waga : 83
Wzrost : 178
Obwód ramienia : 40
Obwód klatki : 113
Obwód uda : 60
Obwód talii : 90
Staż na siłowni : 8 miesiecy regularnie
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) : bialko 2 wegle 4/5 tluszcz 1,5/2
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe : kiedys metka, deka, winko... dawno temu
Opisz swój plan treningowy : 3 x tydzien z podzialem, pon: przod sr: nogi pi: tył
Cel cyklu : definicja, ubicie, sila
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia : 6 lat temu deka+meta
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) : dokladnie nie wiem
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : ekto
Stan zdrowia : dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia : brak
PPM (podstawowa przemiana materii) :
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) : WL 110 kg, MC 155 kg, przysiad maks nie sprawdzany w seri leci 80 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5273
Wino zwiększy Ci siłę, ale to czy zauważalnie poprawi ubicie i czy żyły powyłażą Ci jak u hulka to zależy od Twojego BF. Dla mnie bezsensowna kosmetyka brać samo wino. Czyżby kolega bał się igieł?

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jak chcesz tabletki to może lepiej clen?

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3855
Samo winko to zły pomysł, wysuszy Ci stawy i zrobisz sobie kuku. 4flex nic tu nie da, podkład z testa. Dołóż propa i możesz śmiało robić cykl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + NPP cykl redukcyjny

Następny temat

Wysokie ciśnienie na cyklu testosteronem 160 na 100

WHEY premium