SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winko, brac czy nie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2119

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

83

Wzrost

178

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

113

Obwód uda

60

Obwód talii

90

Staż na siłowni

8 miesiecy regularnie, wczesniej pare lat z przerwami wiec tego nie wliczam nawet

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

kiedys metka, deka, winko... dawno temu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1845
No wlasnie dokladnie o to mi chodzilo Sunnboy, dzieki kolego. A skoro sam Hunter007 twierdzi ze szamal wino solo to zamiast napisac cos wiecej i pokierowac to sie ciska... Zjem to winko jednak tak mysle po 3 tabsy dziennie, do tego mam Cm3 z treca, dokupie bialko, sylimalor zarzuce, 4 flex sport kupilem, dieta jest jak najbardziej, nic nie da trudno, byle nie zaszkodzilo...
Ostatnie pytanko to takie czy odblokowac sie po tym?bo tez roznie pisza... bo winka i tak bede musial dokupic bo nie starczy na 6 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1402
w tej calej dyskusji to Hunter007 i tak mi sie wydaje najwiecej info dal,Panowie kazdy jakos zaczynal ;) ,kazdy jeden moze miec inny cel stosujac ssa ,nie kazdy chce sie kuc odrazu
..Pomijajac to wszystko czy ktos nie baczac na sens czy nie moglby rozpisac taki cykl ,na samym winie plus dodatki typu oslony,odbloki i wszystko..
..a tak na marginesie to znam ludzo na ktorych nawet kreta nie dziala ;)..

Zmieniony przez - sunnboy w dniu 2014-05-12 11:45:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1845
Dokladnie tak jak mowisz, a moim celem nie jest jakas wielka masa, ubita sportowa sylwetka mi wystarczy.
No wlasnie, bo czytalem post jakiegos goscia co jechal winko solo, dieta i trening typowo masowy, poszly obwody, waga i sila wiec chyba sie da z samego winka cos wyciagnac plus dieta i suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + NPP cykl redukcyjny

Następny temat

Wysokie ciśnienie na cyklu testosteronem 160 na 100

WHEY premium