SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Werdum: Walka z Fedorem potwierdzona na 99%

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
na wiadomo ze walka z Brockiem to marzenie kazdego z nas, ale do tego nigdy nie dojdzie.

Nie ma Brocka, cieszmy sie z Werduma

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 924
"To juz sie robi zabawne ze przed kazda walka Fiodora duzo osob pisze, ze traz bedzie ciezko, ze teraz Fiedia moze przegrać...itp. a wiadomo jak to sie zawsze konczy. "
duzo osob? ja tu glownie widze wypowiedzi jak to fiodor rozwali werduma w 30 sekund i jaki to werdum jest slaby. najpierw sie ciesza ze fedor przeszedl do strike force a nie "zlego" ufc a jak przychodzi co do czeogo i walczy z najleszymi w sf to narzekanie na slabego przeciwnika...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3908
Nie tam narzekanie, wcale nie :) Po prostu Fiodor przyzwyczaił nas do szybkiego wygrywania, a Werdum jest dobry, co by nie mówić. Na dziś dzień oprócz Werduma zostało mu kilku do obicia i może iść na zasłużoną emeryturę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Ja tam mówię, że Fedor wygra.

Poza tym weźcie pod uwagę, że wygrana Werduma nikomu się nie opłaca i to byłaby katastrofa dla M1 i mistrze Werdum (odrzut z UFC) kłopot dla Strikeforce... A to też bardzo ważny czynnik, Fedor przynosi dużo więcej kasy niż Werdum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A właśnie moim zdaniem w obecnech chwili to Overeem ma największe szanse pokonać Fedora, wątpie żeby Werdum sie ogarnał i i w parterze poszukał zwycięstwa nad Fedorem... bo w stójce jakoś go nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Poza tym weźcie pod uwagę, że wygrana Werduma nikomu się nie opłaca i to byłaby katastrofa dla M1 i mistrze Werdum (odrzut z UFC) kłopot dla Strikeforce... A to też bardzo ważny czynnik, Fedor przynosi dużo więcej kasy niż Werdum.

Fakt, wtedy to Danka by sie smial, ze Fedora pokonal zawodnik ktory wylecial z UFC

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jak Werdum nie da mu rady to kto? Lesnar? Mozliwa jest taka walka wedlug was? Kogo byscie chcieli zobaczyc w nastepnym straciu (zakladajac, ze Werdum przegra)? Overeem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
jeżeli werdum przegra, to tylko Alistair zostaje. Ja cały czas mam nadzieję, ze jakby Fedor pokonał Wrduma, Overeema to jednak do UFC przejdzie :) I myslę, ze tak sie stane, wspomnicie moje słowa.

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ale ja mówię o Strikeforce w UFC to co innego :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brock Lesnar wyzdrowiał

Następny temat

Mamed Khalidov vs Jorge Santiago tym razem o pas !

WHEY premium