SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weidman vs Belfort - 28 luty na UFC 184

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28968

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dokladnie Noolan.jak Igor Vovchanchyn z kontry ludzi usypial cofajac sie wykorzystywal ich ruch w przod

Zmieniony przez - grind w dniu 9/17/2014 1:56:47 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Vitor counterstriker LOL widze steven w formie

hehe Vitor z kontry to tylko chyba Hendo usadzil, a Bisping / Rockhold / Franklin / Seksijama to wszystko były nokauty z ofensywy, jest wybitnie ofensywnym zawodnikiem, ktory wlasnie w defensywie sobie nie radzi

Vitor malutki, w klinczu / zapsach pewnie go Wieidman bedzie przestawial jak klocki lego, ale IMO siłę ciosu Vitor zawsze niezaleznie od postury , w Affliction tez był mały czy po powrocie do UFC z Franklinem / Akijamą a nokautowal jednym strzałem

IMO Vitor wlasnie powininen pusc w jakis furiacki, ofensywny atak, a wrecz bojke nawet liczac na to ze trafi jakimś strzałem, bo ja jek bedzie walczyl statycznie to go Weidman bedize oblalał i punktowal w dystanie na przemian, a w pozniejszych rundach skonczy

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2014-09-17 08:33:02

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Raczej o ile ma wygrac to tylko z ataku.szybkiego

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
wanda usadził z kontry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
a JDS dwoch rywali poddal,co nie robi z niego parterowca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
annihilus
Vitor counterstriker LOL widze steven w formie

hehe Vitor z kontry to tylko chyba Hendo usadzil, a Bisping / Rockhold / Franklin / Seksijama to wszystko były nokauty z ofensywy, jest wybitnie ofensywnym zawodnikiem, ktory wlasnie w defensywie sobie nie radzi

Vitor malutki, w klinczu / zapsach pewnie go Wieidman bedzie przestawial jak klocki lego, ale IMO siłę ciosu Vitor zawsze niezaleznie od postury , w Affliction tez był mały czy po powrocie do UFC z Franklinem / Akijamą a nokautowal jednym strzałem

IMO Vitor wlasnie powininen pusc w jakis furiacki, ofensywny atak, a wrecz bojke nawet liczac na to ze trafi jakimś strzałem, bo ja jek bedzie walczyl statycznie to go Weidman bedize oblalał i punktowal w dystanie na przemian, a w pozniejszych rundach skonczy

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2014-09-17 08:33:02


jak ty sądzisz, że Vitor to nie jest counterstriker to nawet nie chce mi się tobie nic tłumaczyć, bo pewnie też nie zrozumiesz.

aha czyli jak pójdzie w "furiacki atak" i wejdzie w bójke to nie zostanie obalony/znokautowany? Otóż wtedy z jego stylem jak wda się w bójkę to jest duuużo większe prawdopodobieństwo, że zostanie znokautowany/obalony. To nie jest styl Belforta żeby tak robił. To jest techniczny striker i on będzie czekał na okazję, jak poczuje, że Weidman jest zraniony to wtedy ruszy. Ty mu jakieś pomysły narzucasz znaFco.

On w tej walce nie może iść za bardzo do przodu, musi bronić obaleń i Weidman potrafi uderzyć. Wszystko musi być przemyślane to walka o pas a nie jakaś amatorka.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2014-09-17 12:59:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
i to Weidman będzie trzymał środek oktagonu a nie odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zeby wygrac Vitorowi pozostaje byc szybszym w stojce,wyladowac cos mocnego I szybko dobijac zeby wymusic przerwanie zanim Chris sie otrzasnie po ciosie.
N
Kondycyjnie Chris na pewno bedzie lepszy I go zameczy I skonczy albo zameczy i wypunktuje.
Ovzywiscie Vitor ma swietna kontre ale lepiej by tylko na to Nie liczyl jak Antonio na powershota

Zmieniony przez - grind w dniu 9/17/2014 9:25:54 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Zgadzam sie ze Stevem (świata koniec). Vitor wszystkie walki ostatnio w ufc i strikeforce wygral po ciosach z kontry jak ktoś tak prozaicznej rzeczy nie rozumie, to może czas się podszkolić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
tym bardziej prozaicznej,ze z ostatnich 5 wygranych,ani KO na Akiyamie,ani na Bispingu,ani na Rockholdzie nie bylo z kontry. poddanie Johnsona chyba tez niespecjalnie.

just sayin'.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

VENUM - Ochraniacze na piszczele? - OCENA

Następny temat

ćwiczenia kettllami pod sporty walki

WHEY premium