SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weidman vs Belfort - 28 luty na UFC 184

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29016

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Kij tam piętnowanie, Vitor jest nadziany od zawsze właściwie, jak za taką kasę nie jest w stanie znaleźć kogoś kto mu to ułoży, to niech nie bierze.

Tyle, że jakoś nie wierze, żeby taki Vitor koksował tak na dziko bez planu.

Pewnie po prostu nie wytrzymał i przegiął w którymś momencie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Vitor dostanie mocniejsze testy podobno niż nawet olimpijskie czyli ,będzie Wp****** ,albo wpadnie albo wycofa się przez kontuzję.

No k***a jak mówią ,że ma estrogen jak nastolatka to jak on ma k***a walczyć ja yebie.to się kupy nie trzyma ,easy payday dla Weidmana ,obstawiam sub w 1 rundzie.Jakby się nie przyznawał ,że jest na TRT tylko koksował po cichu to by nic nie było

@up Reem też dostał pare milionów za walkę z Lesnarem ,a wpadł jak amator na konferencji samych ciężkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
DOBRZE MU TAK. Wpadają tylko nieliczni więc to mówi samo za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no pecha mają ,że mają losowy test akurat jak wbiją ,HGH niby pare godziny po wstrzyknięciu jest nie do wykrycia we krwi a Sonnen na nim wpadł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Vitor Belfort: „stop z TRT, teraz TNT”

Tak Vitor Belfort określił stan swojego organizmu. Vitor za własne pieniądze przebadał się jak tylko mógł, zrobił nawet badanie krwi.

„Zrobiłem badanie krwi za własne pieniądze, by upewnić się, że w moim organizmie nie ma nic”
„Mogę również opłacić badanie krwi mojemu przeciwnikowi”


Czytaj dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Uwielbiam Belfota, ale IMO Weidmana nie przeskoczy, to ten zwyczajnei zbyt dobry

Btw. dobry motyw ze stawianiem testów przeciwnikowi "Skoro ja nie mogę być na koksie, to dopilnuję chociaż żeby on też nie" - sprawiedliwe w sumie skoro ma być walka wcale i jeden z zawodników ma być badany przez cały okres przygotować, a drugi wcale albo co najwyżej po walce (gdzie w organiźmie nie ma już wtedy ślau po dopingu) TO --->

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2014-07-31 10:22:24

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Belfort bedzie zagrożenirm przez 2 pierwsze rundy ,potem Weidman go pojodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
No ale Weidman tez ma mocniejsze pierwsze rundy, wiec zapowiada sie niezla rzeznia na poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ciekawe czy Vitor dalej lekko się łamie jak ktoś narzuca na niego presję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Porownywanie stojki MAchidy i Belforta nie jest odpowiednie, bo obydwaj walcza zupelnie inaczej, fakt ze obaj maja swietny timing i kowadło w łapie, ale jednak Machida to zawodnik walczace defensywnie, a Vitor wrecz przeciwnie, uwielbia atakować, natomiast jesli jego ktoś przycisnie to zaczyna sie gubić i zbierac, jednak tez IMO Belfort ma bogatszy arsenał bokserski od MAchidy, ktory wali głównie proste na wstecznym

IMO decydujaca jak zawsze w walkach Vitor o pas bedzie jego psychika, ktora jest niestety jakas krucha, a Weidman ma wlasnie tapsychike mistrza i swietne opanowanie, ktore pokazal m.in. w walkach ze Spiderem, na pewno też istotnym elementem beda zapasy Weidmana, watpie ze Vitor da sie obalićw pierwszych dwoch rundach, ale potem pewnie bedzie regularnie sadzany na dvpie, moze nawet Chris go podda

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

VENUM - Ochraniacze na piszczele? - OCENA

Następny temat

ćwiczenia kettllami pod sporty walki

WHEY premium