SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze początki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2253
przypuszczam ze jestes chudy tak jak ten nasz kolega :P
ale jak bedziesz przykladal sie do treningu to osiagniesz cel(dieta tez by sie przydala chyba:P )
czy szybko hmmm nie wedlug mnie... to zalerzy
ja dlugo pozniej od pierwszego razu nie cwiczylem tzn raz na miesiac moze i bywalem na silce ale to byl max. dopiero ten ostatni rok byl przelomowy bo zaczalem to robic regularnie 2-3 razy w tygodniu
tez nie wiem jak ty ale ja moze to dziwne ale w miare uplywu czasu wycisk sie powiekszal choc nie cwiczylem regularnie tzn co 10 kg na rok
a i takie sprostowanie grf +35kg z kazdej strony :P nie mam gryfu olimpijskiego

Zmieniony przez - maciek1312 w dniu 2008-02-13 16:12:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
taki chudy to już nie jestem, 67 kg ale przy raczej niewielkim wzroście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
McKaken
jesteś wyższy ode mnie o 4cm
i lżejszy o 2 kg
czyli nie jesteś taki chudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na poczatku katorga z 20kg teraz(po pol roku cwiczen) 75kb na klate i podchodze pod 80 xf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2954
Początki były mierne jakieś 40 kg na klatę... przy wadze ok. 60kg w bicku jakieś niecałe 30 cm... A po pól roku to już jakoś to wyglądała waga ok. 65kg i wyciski 75 kg... mimo że miałem fatalny trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
he he moje poczatki to ledwo co te 40 kg wycisnalem a teraz to 72 kg na 4 razy po 8 miesiacach zabawy na silowni he hejavascript: test(''); pozdrwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
Ja jak zaczynałem to chyba z miesiac codziennie tylko klata i biceps https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] az sie przetrenowałem i zaczołem czytac sfd az sie przetrenowałem i zaczołem czytac sfd az sie przetrenowałem i zaczołem czytac sfd [img]../../buziaki/5.gif" alt="" />

A wymiary to standard 28 lapka, 40 na klate, 55kg wagi

Niewyobrazam sobie siebie jak bym teraz wygladał jak bym nie cwiczył ...

Zmieniony przez - Bialymis w dniu 2008-02-13 16:38:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Hm moje poczatki... byly jakies 3lata temu, zakupilem sobie wtedy dwa hantle 4 kg i sobie tak machalem, potem doszla sztanga i jakies tam obciazenie. Moj maks wynosil wtedy ok. 65kg. Po pol roku cwiczen moj wycisk sie poprawil do 75 kg (marny trening i zero diety, ale coz takie poczatki). Obecnie cisne na klate ok. 120kg (zastoj od roku czasu), biceps (bez narzucenia) ok. 75kg, barki hm... ze 100kg (wycisk z kata 90 stopni)

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
wasze początki- mój początej jest teraz ćwicze sobie 30kgw wyciskaniu 12-15 powtórzeń ,niesprawdzałem żadnych tam rekordów, mam troche "boczków" i tłuszczu na dup.ie i brzuchu ale nie wygląda źle 180-1cm 79kg, 33-4 ręka, a reszta? nie wiem

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12138
pierwszy raz poszedłem na siłownie z tatą jak miałem z 8 lat wtedy zobaczyłem jak gość wyciskał koło 200 kg kilka razy i bardzo się zdziwiłem mój tata potem podniusł 180 kg przy wadze 95 kg to już wogóle bo tamten ważył ze 110 kg . I wtedy powiedziałem będe taki jak mój tata . A po około 7 latach poszłem na siłownie z zamiarem bycia wielkim i silnym . wycisnołem 48 kg a teraz tak po ok. 5,5 miesięcy 80 kg. Co to było

pumping iron

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PlAkAtY

Następny temat

Ile max wycisne na płaskiej Jak sprawdzić nie mając obciążenia %-)

WHEY premium