SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze początki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9346
Pierwszy raz na silowni
Wycisk 42 kg przy 62 kg wagi i 30 cm w bicepsie
Po 3 miesiacach wycsik 85 a obecnie czyli po roku wycisk 107 kg i 40 w bicepsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
Hulaszusza
bardzo szybko wszysko ci idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
druga gimnazjum chyba

55kilo na ~170cm wazylem i troche fatu mialem ;d jak wygladalem to se mozna wyobrazic ;p
to pierwszy raz pamietam 60 kilo raz na laweczce poszlo, olimpijka i 2x20 bez zaciskow. na bica to gdzies tak z 7 kilo na serie, podciagalem sie z 11 razy, w bicu z 31cm

ogolnie klata najlepszy miesien byl u mnie wtedy [; ogolnie sie dziwie bo nie mam dobrej genetyki, wtedy wygladalem jak szczypior i dalej tak wygladam zreszta no moze troche lepiej w kazdym razie teraz w ogolniaku mam ludzi z malym %bf, pilkarzy wiekszosc, klasa sportowa to jest to ludzie maja srednio po te 180cm i 70 kg wagi jak juz wspomnialem bardzo malo fatu i biora na lawce maks 40kg no jeden bierze 50 ale gosc trenuje krav mage od 2 lat i czasem na silke chodzi

dobry wynik mialem wtedy?

Zmieniony przez - beria66100 w dniu 2008-02-17 21:40:14

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
był 3 września 2006r. Nie mamy siłki porząnej w mieście, więc poszłem z kolegą na taką jaka jest.

myślałem że będzie bóg wie co, a tu lipa. patrze sztanga sama stoi i jakiś worek, i cienki atlas. ****a jak tu ***owo. jakimś małym cięzarem machalem troche poszlismy do domu.

nast. raz bylo to samo. za 3 lub 4 razem mi sie spodobalo (sprobowalem rekordu 50-510 i teraz juz chodze ciagle, uwielbiam silke i jest to moim zyciem.

teraz jak przychodza sezonowcy i jak zakladaja 40 na serie albo raz 50 wezma to nie umie sie nadziwic ze oni tego nie potrafia podnies.

masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4909
Ahh te pierwsze dni na silowni :D Kolega na pierwszym treningu podniosl 40kg i byl twardziel , ja nie potrafilem 36kg poniesc przy ok. 27cm w bicu :D Teraz 105kg na klate po 2latach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8207
a pochwalcie sie moze troche dalej w przyszlosc
tzn pierwsze 3-6 miesiecy, masa, sila, obwody jak tam poszly :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
staż prawie 1,5 roku.

bic - 33->37
klata - 98->115
wycisk - 50->98
masa - 67->81

ćwiecze na słabej siłowni to znaczy 0 maszyn, sztanga, modlitewnik, drążek, hantelki, poręcze do pompem, ale starczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
nie wiem jak inni ale ja sie czuje jakos taki slaby cwicze od moze jeden miesiac bedzie bez diety,supli wale serie 50kg 16lat rocznikiem 17 i wydaje mi sie ze to bardzo malo bo jak slysze od znajomego w moim wieku czy na forach ze oni wala po 150 czy serie robia 80 i nie cwicza to nie wiem czy to bajki czy to ja jestem slaby:p co o tym myslicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
zapomnialem dodac 184cm,86kg,bic 34,a najbardziej mnie denerwuje to ze wujek cisnie 200kg,ojciec tez dorby w te klocki i wydaje mi sie jak by bylo rozczarowani moim wynikeim na sztandzejavascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
ja mam 17 i serie robie 85 ale nie przejmuj sie tym (ty i ja 2 różne osoby)

ale jak na początek dużo kilo nakładasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PlAkAtY

Następny temat

Ile max wycisne na płaskiej Jak sprawdzić nie mając obciążenia %-)

WHEY premium