SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasza pierwsza walka na zawodach

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75
haha... moje pierwsze zawody byly po 2 miechach treningu...
Mistrzostwa Warmi i Mazur w zapasach styl klasyczny...
Miałem 2 walki...
1 walke dostalem 10 do 0
2 walka trwala 10 sec. <>

"Kiedy ogarnie cię szał...?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2768
a własnie nie dodałem ze ten turniej był po 3 miechach treningów... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 629
ja swoją pierwszą walke miałem w Light contact na ogólnopolskim turnieju Kyokushin w Chełmie walke wygrałem w sumie bezporblemowo koleś prawie nie walczył a ja go lałem cały czas hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Swoją pierwszą walkę przegrałem a w.****iony byłem bardzo (kto by nie był). Walczyłem w W-wawie na turnieju grapplingu, prowadziłem 4-0 i w ostatniej minucie poddał mnie balachą
Znajomi mnie pocieszali, że przeziębiony byłem, że różnica masy była duża (prawie 10kg), że grał nieczysto: kolanko na pysk i raz z baniaka, ale cóż okazał się lepszy i gdzieś mam tłumaczenia .Byłem wtedy po 11 miesiącach treningu. Cóż początki ne zawsze bywają łatwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja pierwsza walkę miałem dzisiaj...fajnie było...:)troche kontujzi mam ale o to w wtym przeciez chodzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
"Nie staraj sie wygrać. Staraj się nie przegrać" sorry ze skomentuje ten opis ale tak wlasnie w sztukach walki nie powinno sie myslec powinienes myslec "nie staraj sie myslec jak nie przegrac-staraj sie myslec jak bic przeciwnika zeby wygrac i go nie zabic"-czyli element milosierdzia jak w tsunami

a na serio do walki powinienes wychodzic z przeswiadczeniem ze wychodzisz wygrac i to powino byc celem-wygrana a nie chec przetrwania myslisz ze Tyson Mohammed Ali czy chocby z karateków F.Fihlio Lechi Kurbanov wychodzili do walki myslac jak by przetrwac?...

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to bardziej chodzi o to zebys sie nie spinal podczas walki checie wygranej za wszelka cene. Wychodzisz na tatami i wiesz co masz robić, wygrać. ALe nie myslec o tym podaczas walki:)....to tak btw:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
zgadzam sie z kosa.jak walczysz to po to zeby wygrac a nie zeby przetrwac.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Walczyć wychodzi się z zamierzeniem pokazania, że Ty jesteś najlepszy i Ty rządzisz. Masz wyjść i zmasakrować przeciwnika

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105
moja pirwsza walka byla w wieku 7 lat wtedy choc walka TKD wpolsce dozwolaona jest od 14 lat to tam mogla,;)przegralam ale 2 wygral 3 nie
niedawno bylm w czechach tam przepisy saleprze:)mam zloto))o zloto walczylam z czeszkom ale bola nizsza:):P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyższa szkoła oficerska w dęblinie

Następny temat

Shin-ai-do - proszę mędrców forum o opinie.

WHEY premium