SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z walka na ulicy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
kurna wczoraj dorwalem frajera i mu przyje....
problem w tym ze jak doszlo do penetracji jego ryja (jak to brzmi) prostymi to czulem ze mam duzy zapas jeszcze w sile uderzenia.
Tzn. na treningach wale z max sila, na sparingach tak samo, z max zaangazowaniem i sila a tu kurna wczoraj mialem spory zapas jeszcze, powiem wiecej odczuwam to tak jakby jakas BLOKADE jak wale na twarz kolesioowi (realna walka), nie wiem czemu czym ona spowodowana, zamiast z calej sily technicznie zeby to zapas zostaje(dos spory)
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12505
mam podobne problemy do ciebie cobra688 ale staram sie unikac bojek bo czy wygrasz czy przegrasz i tak moga byc konsekwecje duze ale jak chcesz bic mocniej musisz sie przlamac wiec potrenuj troche na ulicy oczywiscie odradzam bicia pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
a na treningach uderzacie w twarz?

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
****a co post, ****a co autor, skasowac temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DOBRA SKASOWAC, POMYLILEM DZIALY (rutyna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem naprawde ****a czy ty sie chwalisz, zalisz czy pytasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuzwa to jak raz nie rozumiesz to przeczytaj 10 razy az zrozumiesz na Combat Samoobrona jest moze jasniej napisane o co mi chozi, looknij
Tego posta mozna wywalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buhahaha...... ale sie ****a koles uhahalem przeczytalem specjalnie dla ciebie tego smiesznego posta az 2 razy i ten tekst mnie normalnie ro.z******lil "jak doszlo do penetracji jego ryja" nadal sadze ze sie jednak chwalisz. A poza tym sam pierwszy raczej nie powinienes go atatkowac bo jesli bedziesz tak postepowal to niedlugo sobie pozyjesz na tym swiecie (czego ci oczywiscie nie zycze}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koles przeciez zaznaczulem LOLa ---
a co do tego kto pierwszy zaczyna- ten cpun kilka dni temu pyskowal do kolegi i jego starszej i wylal na niego browara) moze blachy powod, nie moja sprawa ale kuzwa nie bede stal jak ciec jak na swojego najezdzaja
a problem jest w tym, bo od kilku takich spiec zauwazam ze nie leje na maxa (psycho) tylko z pewnym ograniczeniem, nie wiem moze mysle ze poniose pozniej tego konsekwencje czy cos, adrealina, nie wiem!!!
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
A ja odpowiem na pytanie Po prostu masz blokade bo boisz sie ze zrobisz mu krzywde i dlatego uderzasz z mniejsza sila, mozliwe boisz sie kolejnych konsekwencji jak mu z calej sily uderzysz(np. szpital, trumna



ps jak by Ci zabil matke to pewnie nie mialbys zadnej blokady

Zmieniony przez - Sap3r w dniu 2005-08-24 18:52:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurna a sa jakies cwiczenia, sposoby psychologiczne na pozbycie sie tego kurestwa? sparingi czy worek idzie na maxa... a zreszta co ja porownoje worek do twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606
a wiesz jak kończy się brak samokontroli na ulicy? Jeżeli chcesz chojraczyć to zastanów się nad tym, bo to że walczysz o ileś procent mniej raczej dobrze świadczy. Należysz po prostu do 98% osób które nie potrafią psychopatycznie nap*****lać. Nie życze Ci abyś trafił na gościa, który np. przez kilka minut skakał po głowie nastolatkowi, który teraz leży w śpiączce. Siła nie zawsze idzie z rozumem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co cwiczyc ??

Następny temat

problem w walce ulicznej

WHEY premium