SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wand wypowiada się na temat CroCopa

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dokładnie - wielu ludziom się to podoba,
innym zaś nie.
Różni ludzie - różne ideały,
dlatego dyskusje typu "Silva to cham, popatrzcie jak się zachowuje" i odwrotnie - w stronę Mirko, czy innych, są naprawdę idiotyczne.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grom1234 Twoja ortografia razi w oczy, więc sie nie rzucaj jeśli ktoś Ci zwróci uwage, tylko w roku szkolnym musisz pisać poprawnie?
Z tego co pamiętam to Ty od początku tu błędy robisz.

Weź sobie do Worda tekst wrzuć, niech Ci sprawdzi błędy i po sprawie, takie to trudne?
I sie nie unoś jak Ci ktoś uwage zwróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3403
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Cieszę się.

Co do sogów - jeśli chcesz je rozdawać wykup półroczny abonament - https://www.sfd.pl/sms.asp (inna możliwość to zakupy w sklepie SFD).

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3403
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2082
Takie gadki pod publikę oraz przechwałki mnie osobiście drażnią. Przypomina mi to trochę amerykański wrestling gdzie wszyscy skoksowani showmani prężyli muskuły i rozprawiali godzinami o tym, jak przerobią przeciwnika na mielonkę. Czy o to chodzi w mma ? Chyba nie. Należy pamiętać że to sport a takie "zabiegi marketingowe" tylko dorabiają PRIDE gębę taniego spektaklu. Na pewno trochę wyolbrzymiam sprawę ale jeśli oczekujemy by nasz ukochany sport szanowano i poważano to trzeba potępiać wszelkie pajacowanie.
Ale jak sie tak zastanawiam to jest i druga strona medalu. Być moze gdyby wszyscy zawodnicy zachowywali stoicki spokój sport ten stracił by wiele na klmiacie, swym uroku (w końcu są to walki "bez zasad" którym towarzyszy wiele emocji i energii).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Takie gadki w sporcie były, są i będą. I to nie tylko we wrestlingu, ale wszędzie! W boksie np. Mike Tyson często tak paplał, ale nawet nie chodzi tylko o SW. W hokeju, koszykówce, czy pilce nożnej też zawodnicy się wypowiadają buńczucznie czego to nie zrobią z rywalami. Sport to show - business więc reklama musi być.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Aby zrozumiec co sie dzieje w PRIDE, trzeba zrozumiec mentalnosc Japonczykow. Bo to pod nich przede wszystkim robione jest to show.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-08-28 18:33:06

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
Takie gadki pod publikę oraz przechwałki mnie osobiście drażnią. Przypomina mi to trochę amerykański wrestling gdzie wszyscy skoksowani showmani prężyli muskuły i rozprawiali godzinami o tym, jak przerobią przeciwnika na mielonkę. Czy o to chodzi w mma ? Chyba nie. Należy pamiętać że to sport a takie "zabiegi marketingowe" tylko dorabiają PRIDE gębę taniego spektaklu. Na pewno trochę wyolbrzymiam sprawę ale jeśli oczekujemy by nasz ukochany sport szanowano i poważano to trzeba potępiać wszelkie pajacowanie.
Ale jak sie tak zastanawiam to jest i druga strona medalu. Być moze gdyby wszyscy zawodnicy zachowywali stoicki spokój sport ten stracił by wiele na klmiacie, swym uroku (w końcu są to walki "bez zasad" którym towarzyszy wiele emocji i energii).

Dobrze powiedziane. Ja dodałbym tylko, że tego typu show przyciąga publiczność pewnego okreslonego rodzaju i dlatego aytomatycznie MMA wrzucane jest do określonej przegródki w świecie sportu (gdzieś pomiędzy wrestlingiem właśnie a boksem zawodowym). Z drugiej strony takie show jest konieczne właśnie dlatego, że ogromną większość publiczności stanowią określonego rodzaju osobowości ludzkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"Twoja ortografia razi w oczy, więc sie nie rzucaj jeśli ktoś Ci zwróci uwage, tylko w roku szkolnym musisz pisać poprawnie?
Z tego co pamiętam to Ty od początku tu błędy robisz.

Weź sobie do Worda tekst wrzuć, niech Ci sprawdzi błędy i po sprawie, takie to trudne?
I sie nie unoś jak Ci ktoś uwage zwróci. " Nie płacz, nie tylko ja robie błędy, a denerwuje mnie coś innego, jak będziesz chciał to będe pisał poprawnie, pasuje ??

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyson i Pride - co jest grane?!

Następny temat

Shogun znokautował Silve

WHEY premium