SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wand wypowiada się na temat CroCopa

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a ja jestem ciekaw jaie będzie podobieństwo między po walce miedzy Wandem a avatarkiem Groma1234...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Wand będzie wyglądał jak zawsze, a mój avatar będzie dalej uśmiechnięty i za***any zielem rasta

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Nie lubię takich tekstów, ale wiem, że są nieodłącznym elementem marketingu każdego zawodnika oraz każdej organizacji. Nie ma co się tym podniecać. Poczekamy do walki.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 4 regulaminu
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3403
EEE tam... Mirko tak czy siak jest Masta i jezeli przyjdzie mu walczyc z Silva to go zniszczy . Tak w sumie to lubie i szanuje ich obu i Cro Copa i Silve. Jednak jezeli chodzi o charakter to osobiscie bardziej mi odpowiada spokoj i opanowanie Mirko. Mysle, ze Silva czasami przesadza, np. w przytoczonej wypowiedzi. Ja rozumiem, ze on poza ringiem moze byc naprawde wporzadku czlowiekiem, ponoc zreszta tak jest, ale po co te wszystkie teatrzyki na ringu?!? Mam nadzieje, ze to tylko taka gra z jego strony, bo jezeli on tak w 100% na powaznie, to powinien brac jakis nerwosol albo ziolka na uspokojenie pic

A tak pozatym to mam pytanie do wszystkich co wyzywaja Cro Copa od "bufonow" itp. Tak wlasciwie to co on takiego zrobil, ze tak o nim piszecie?!? Powaznie, czytalem wiele juz postow na ten temat (na forum ich nie brakuje) ale nic konkretnego nie znalazlem. Prosze przytoczcie jakis konkretny przyklad jego wypowiedzi lub zachowania. Tylko prosze kolejny raz nie pisac o tym, ze "Juras powiedzial"... Szanuje Jurasa, ale nie moge zrozumiec jak mozna wystawic ocene czlowiekowi widzac go wlasciwie przez chwile??? Czasem odnosze wrazenie, ze nazywacie go tak poniewaz nie lubia sie nawzajem z Silva, a z tego co zauwazylem to takie wypowiedzi (o jego "bufonowosci" itd.) pisza wlasnie fani Silvy.

Ok, pogubilem sie juz w tym wszystkim

Pozdrawiam all. Pamietajcie peace and love forever a kto wygra to sie dopiero okaze (o ile beda walczyc) wiec nie ma sie o co klucic i psuc atmosfere na forum



















Ale i tak wiadomo, ze wygra MIRKO ! ! !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
"Jeśli on myśli, że zamierzam okazać mu szacunek w jakikolwiek sposób, jest w śmiertelnym błędzie." .......... nie mam więcej pytań ...wszystko przed nami...nie mogę się doczekać walki i co będą mówic po walce pzdr

p.k.u.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyson i Pride - co jest grane?!

Następny temat

Shogun znokautował Silve

WHEY premium