SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wand wypowiada się na temat CroCopa

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
walka będzie gorrrrrrrrrrrrrrrąąąąąąąąąąąąąąca Chciałbym zeby walka rozstrzygnęła się przez KO
...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6343

www.linkegoldteam.pl
Adam "Palacz" Kostrzewski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Koniec tego typu tekstów.
Dyskutujcie na poziomie,
a nie jak podjarane koncertem Britney małolaty.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Adamus: Dokładnie. Jak widzisz mało kto teraz pamięta, jak Wand powiedział że swój udział w OWGP uzależnia od tego, czy DSE spełni jego żądania finansowe (od początku nie brał udziału w OWGP, dopiero jak mu zapłacili).
Teraz opowiada bajki że zawodnicy z HW tak się go boją i chcą więcej kasy. To jest pozer jakich mało. Fedor, Aleks, Nog, Hunt, Barnett to są zawodnicy kilka razy bardziej niebezpieczni niż on, a CC z nimi walczył bez żadnych zahamowań.

Co do bajek o stompach Wanda na CC, to można je opowiadać dzieciom na dobranoc. Wand nie był w stanie tego zrobić za pierwszym razem (mimo że próbował), z uwagi na warunki fizyczne CC - długie i silne nogi.
Poza krzywieniem gęby na staredownie nie spodziewam się od Wanda niczego w tej walce.

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6343
saib ale moja druga czesc posta była na temat

www.linkegoldteam.pl
Adam "Palacz" Kostrzewski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Obie mają być na temat.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87
Silva znowu cwaniaczy....

Według mnie jego walka z Mirko będzie miała jak ich pierwsza w Pride i na Punkty wygra Cro Cop.

Ból jest tylko tymczasowy a duma jest wieczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"Silva znowu cwaniaczy.... " A co zrobił CC wypowiadając się, że Wand niema charakteru ??

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Dokładnie. Niech wyjdą do walki, dadą sobie po razie (pewnie więcej tych razów będzie ) i może w końcu będzie spokój z tematami kto bardziej kzaczy, kto jest większym bufonem i kto komu jakie słowa wciśnie z powrotem do paszczy. Wieje dłużyzną.
A może po walce staną się nagle przyjaciółmi? Popatrzcie na przykład na: Otsuka vs Shamrock czy Saku vs Arona - przed walką wielkie kozaczenie, nabijanie się jeden z drugiego (pomalowany Saku na ważeniu), a po walce uściski i wzajemne okazanie szacunku.
Tylko niech się co niektórzy powstrzymają od komentarzy, że ta walka też będzie jednostronna, jak tamte. I o fanów obydwu fajterów mi chodzi.
Pozdrawiam!

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyson i Pride - co jest grane?!

Następny temat

Shogun znokautował Silve

WHEY premium