SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe informacje na temat Pedro Rizzo

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006


Pedro Rizzo, który 26 czerwca przegrał z Sergei’em Kharitonovem stoczy kolejną walkę dopiero w 2006 roku i ma zamiar wystartować w GP. Informację tą potwierdził sam Rizzo „ Przegrałem moją ostatnią walkę w czerwcu, miałem nadzieję, że będę walczył w październiku, ale tak się nie stało … spodziewam się być na pierwszej gali w przyszłym roku i tym samym załapać się do Grand Prix"

Zawodnik Ruas Vale Tudo rozmawiał także ze swoim sponsorem mówiąc, że ostatnia porażka zmieniła jego tok treningowy „ Muszę udoskonalić te techniki, których czuję się słaby. Poprawiłem już mój parter i obalenia. Muszę także udoskonalić moją stójkę spędzając więcej czasu w Holandii. Po tym wszystkim, będę bardziej kompletny"

Rizzo był także pytany o możliwość walki w K-1, lecz póki co nie on tego w planach, na razie „ Jestem bardzo zaangażowany w MMA i Pride, jeżeli wszystko zdobędę w MMA, z chęcią zawalczę w K-1. Jednak ciągle jeszcze wiele na mnie czeka w MMA"

Źródło: www.adcombat.com
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
To bardzo dobra wiadomość Rizzo źle wypadł w ostatniej walce, ale nie wolno go lekceważyć. Jeśli się weźmie za siebie to może dołączyć do elity PRIDE i KAŻDEMU sprawić poważne kłopoty! Może też namieszać w GP. Zobaczymy. Ja mu życzę sukcesów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ja też Pedro to wspaniały zawodnik! Walczy bardzo efektownie i jest autorem kilku przepięknych K.. (i to nie na byle kim: Arlovski, Barnett). W sumie byłem rozczarownay jego walką z Sergieiem, Rizzo był w fatalnej formie, ale liczę że wróci

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
a bol na sam widok jego lowkickow czuje do dzis

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Pedro wygral z Mino w ADCC, takze jego parter oficjalnie tez powinien byc dobry.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Pedro nigdy nie startował w ADCC. Pomyliło Ci się chyba z Ricco Rodriguezem, który pokonał Nogueirę na tym turnieju przez kneebar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ricco w zasadzie wygrał też z Mino w Pride, ale sędziowie to inaczej widzieli, a Pedro pokonał Ricco Rodrigueza w UFC

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka garmature powinna miec judoga?

Następny temat

I put you to sleep!

WHEY premium