SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka z własnym ciałem pod okiem Koniu 151. Foty str5., 13.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
tu nawet nie chodziło o "z" czy "y" tylko o brak polskich znaków do których przywiązuję dużą uwagę :)

a teraz małe sprostowanie - od 20 lipca jestem w "rozjazdach" - jeżdżę dużo po Polsce i nie tylko, spędzam jakieś 8-9 godzin dziennie w samochodzie za kierownicą i nie mam możliwości trzymania diety - taka praca, zmieni się to dopiero od poniedziałku, ponieważ wtedy kończą mi się wyjazdy. Jak się łatwo domyśleć, w tym czasie także nie trenowałem. Powrót będzie ciężki, ale dla chcącego nic trudnego :)

life is short - play hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
Kurdę tyle czasu mnie tu nie było... gdybym trzymał dietę i ćwiczył regularnie to bym miał już 40cm w łapie :)

ale o nic się nie martwcie... wracam ponownie do koryta pod okiem Koniu

life is short - play hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
ta, od poniedziałku start.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5405
To widzę że jakieś pospolite ruszenie w szeregach konia się szykujemarek wraca, Ty, aż strach się bać co będzie dalej

Zmieniony przez - Freesger w dniu 2011-11-06 20:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
wyjaśnienie proste - muszą w spodnie w kant z bierzmowania zmieścić się na sylwestra.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
tej, nie wiem czy to będzie miało jakiś szczegół, ale ważę 97kg - odkąd przestałem współpracować z Przemkiem przybyło mi 15 kg smalcu :)

life is short - play hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
trzeba było nie wp*****lać!

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-03-03 13:07:43

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
wysłałem Ci e-mail... sprawdź jak masz czas

nie wp*****lałem - to kobieta mnie tak utuczyła :)

life is short - play hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1732
schudles 4kg, przybrales 15...Gratulacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
niestety tak to czasem w życiu bywa, sam 2 lata temu spieprzyłem fajną formę jak zamieszałem z dziewczyną - brak treningu, domowe obiadki i ze 100kg przy niskim bf zrobiło się 115kg i zero mięśnia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozbyć się tłuszczu do końca.

Następny temat

cwiczenia opinia

WHEY premium