SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka na ulicy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem wyszlo tak ze bede walczyl z gosciem ktory pcha 145kg a w przysiadzienie to nawet nie chce wiedziec... wazy 74 kg i jest dynamiczny. Jest badziorem i kroi ludzi na miscie. Ja jestem o dwa kilo lzejszy ale o glowe wyzszy. Trenowalem bjj u Mirka pol roku (za czasu starej kardy Kostecki, Zlotkowski) a teraz po przerwie jj u Piotra Cheltstowskiego na AZSie. Trenowalem jeszcze boks ze cztery miesiace.
Prosba jest taka: co zrobic zeby goscia pojechac?
Nie bylo by problemu gdyby koles nie speedowal i to jest ten bol a wlasciwie jego brak :/ Ja mam taki plan:
1 Low Kick
2 Lewy prosy z krokiem w tyl
3 W nogi (Najlepiej Bajana nieiwm czy tak sie pisze, ale najlepiej byc w boku od razu zeby sie nie bawic z biodrami)
4 Dosiad trojkat rekami lub jak to sie tam nazywa.
Koles nie cwiczyl zadnych sztuk walki ale ma doswiadczenie.
Macie moze jakis lepszy pomysl, bo z planami to jest tak ze one czasem nie wychodz, bo tak naprawde nie wiem zcego sie spodziewac, ale ja bede dazyl do parteru. Help Me!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
259: SIEMANKO WIDZE ŻE JESTEŚ Z GRUDZIĄDZA JA TEŻ. SKĄD JESTEŚ??? (REJON - STRZEMYK - RZĄDZ - TARPNO - DZIERŻYNA - LOTNISKO).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
plany zazwyczaj nie wypalaja w stojce moim zdaniem za bardzo szans nie masz(4 miechy za malo)...nie mam pojecia o parterze, ale mi sie wydaje ze te pol roku bjj moze nie wystarczyc, niewiem jak z jj.W sumie tak jak napisales najlepszy bylby dla Ciebie parter, a w ogole by sie poczuc bezpieczniej wez jakiegos bejsbola . Powodzenia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spodziewaj się najgorszego jak możesz to uniknij walki a jeśli musisz się bić to tak aby popamiętał każdy sposób dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
jak kopnies low kicka a krotko cwiczyles to nie odniesie to skutku wiec daruj sobie lepiej odrazu wejscie w nogi pozniej dojscie do bocznej lub dosiadu i jest twoj

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
REAR NAKED CHOKE

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
najważniejsze jest to żebyś się go nie przestraszył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4713
popiram Natolina
a pozniej wjazd w nogi.
lepszy slaby parter niz zaden.

SILA MIESNIA A NIE MIESA!
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiekie dzieki za rady chlopaki. Mysle ze z low'a zrezygnuje... Bo i tak go nie zaboli po speedzie i adrenalinie. Zastanawiam sie tylko czy sens ground and pound czy odrazu dusic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
dusic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1250
heh takjak ktos napisął plany nigdy nie wypalają i to jest prawda po 1 nie możesz sie go bać, po 2 nie baw sie z nim w stójce zaraz na ghlebe i oklepujesz go z dosiadu pozdro !! i wygranej życze

;-P ..::pOzDrAwIaM::.. ;-P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
Stary, kto Ci powiedzial, ze po spidzie nie czuje sie bolu? To nie prawda. Watpliwe, zeby przyszedl na walke naspidowany, bo nie bedzie zbyt agresywny, tak wlasnie dziala speed. Tylko troche poprawia sile fizyczna a to i tak tylko w pierwszym momencie. Chyba, ze sobie klient solidnie zaszyl te walke... no wszytko zalezy. Ogolnie ludzie po spidzie nie sa agresywni.
Nie przejmuj sie tym bialkiem i na******l mu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym sie rozni NINJUTSU OD JUJTSU????

Następny temat

Jakie są wyniki dzisiejszej gali muay thay w wawie???

WHEY premium