SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
Witam wszystkich.
Otóż zacząłem kilka dni temu robić a6w, jestem w 6dniu ćwiczeń. Dołożyłem sobie również abs 8 min od dzisiaj. Do tego biegam raz dziennie około 30min. Zastanawiam się czy ze swoim obecnym wyglądem mam szansę cokolwiek osiągnąć w jak najkrótszym czasie - wiadomo, wakacje. Trochę późno się obudziłem, ale zachęcił mnie link poniżej

https://www.sfd.pl/Efekty_A6w_po_2_tyg-t160221.html

Niestety nie posiadam swoich zdjęć, ale budowę mam jak na pierwszym zdjęciu w linku. Jeśli do odpowiedzi potrzeba komuś jakichś wymiarów czy czegokolwiek to niech powie, dostarczę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dorzuć do tego jeszcze jeden trening brzucha, ułożony przez siebie. No i dodatkowo rano rób brzuszki...
Więcej, nie znaczy lepiej. Brzuch jak każdy miesień potrzebuje regeneracji.
A6W, to badziew jakich mało.

Zdrówko, parówko.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
j.w

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
Czyli mam się zdecydować na jeden trening i się go trzymać? Który wybrać? Nie zależy mi na sześciopaku. Chciałbym wyrobić płaski brzuch z lekkim zarysem mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Powolutku w dziale jest obowiazkowa ANKIETA , która jest łatwa i objeta w regulaminie, wiec jeśli chcesz pomocy to ja wypełnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 19

Waga : 68

Wzrost : 178

Cel treningowy : płaski brzuch z zarysem mięśni

Staż treningowy na siłowni : 0

Uprawiane inne sporty : 0

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : kompletnie nic

Dieta : jest

Przeciwskazania medyczne : brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Więcej nie znaczy lepiej. Sam A6W jest bardzo krytykowany z powodu zbyt dużej intensywności ćwiczeń w późniejszej fazie, a co dopiero w połączeniu z innym treningiem. A gdzie czas na regeneracje? Jeśli jesteś zalany (a sądząc po Twoich danych raczej nie jesteś) to zmień odżywianie a brzuch się trenuje tak jak każdy inny mięsień- 3 razy w tygodniu wystarczy w końcu musi mieć czas na regeneracje (mięśnie rosną podczas odpoczynku a nie treningu!!!!)
Było o tym dużo pisane poczytaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
Czyli powinienem zrezygnować z jednego treningu? Z którego lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Nie robiłem ani tego ani tego ale gdybym miał się zdecydować to ćwiczyłbym ABS 8 minut 3 razy w tygodniu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Powolutku skoro nie masz dostepu do sprzetu, skoro chcesz cwiczyc to cwicz całe ciało bez sprzetu jest to mozliwe, na forum jest dział trening w domowych warunkach wejdz tam i spytaj sie , masz nawet w podwieszonych artykuł na ten temat i tam podane gotowe plany którymi mógłbys cwiczyc nie majac nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
Muszę ćwiczyć całe ciało, jeśli zależy mi tylko na brzuchu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze was o Pomoc w ułzozeniu planu na Mase.

Następny temat

Nie mam stojaka

WHEY premium