SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W stronę Szczęścia... DZIENNIK

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jeden chwyt.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
06.12
Wstajemy nie ma operd**ania





Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-12-06 07:28:34

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Dzisiejszy trening poszedł tak jak zaplanowałem i rozpisałem wczoraj z lekkim odchyleniem a chodzi mi o 3 serie po obwodach w podciąganiu podchwytem ,progresuje co trening jedno pow. zaczynałem od 3x po 3 pow , dziś było 3x 8/8/7 ,dałem sobie ostro popalić obwodami i to pewnie z tego powodu ,w pon będzie 8/8/8!
Szama :




Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Widzę dziennik przeniosłeś :X No nic, nadal mi powiadomienia o postach przychodzą, więc lajtowo. Swoją drogą ja wstałem dzisiaj około 10:30, ale odkąd do technikum chodzę to jest norma :D

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co jest na pierwszym zdjęciu? Mógłbyś też bardziej szczegółowo treningi opisywać i odżywianie (mówię o ostatnim poście).

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-12-07 02:37:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
MaksymS
Co jest na pierwszym zdjęciu? Mógłbyś też bardziej szczegółowo treningi opisywać i odżywianie (mówię o ostatnim poście).

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-12-07 02:37:17

Na pierwszym zdj jest sernik twarogowy, a plan treningu masz napisane strone wcześniej ,więc nie chciałem znów tego samego przepisywać ,a zapisać o tym co najistotniejsze wypadło w treningu

07.12
Dziś DNT ,zalicze pewnie jakiś dłuższy spacer i nic po za tym .

Pare słów o planach na najbliższy okres treningów

Założenie jest takie ,planem jaki mam(obwody) zaplanowany jest do 20 grudnia.Po tym czasie okres regeneracyjny ,myślę że tydzień nie więcej , a następnie coś typowo siłowego ,myśle że będzie to 5x5. Do tego momentu w obwodach widzę progres szczególnie lepsza technika wykonywania ćwiczeń i kondycja/wytrzymałość. A co do diety to jak wcześniej pisałem zwiększam co tygodniowo o ok.100 kcal ,kilka kg mi się przyda.

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Maksiu dziękuje ci za słowa krytyki,są bezcenne przepraszam za nie dociągnięcia to już się nie powtórzy
a tu mam rozpiskę całego żarełka jakie miałem na dzień wczorajszy

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160435 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234399
Pani Mikołajka pierwsza klasa, bede wpadal na kontrole%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Siema............się ma albo się nie ma

08.12.2014

Trening

Rozgrzewka 5-10 min
4 obwody

1) Unoszenie nóg wisząc na drążku (m. brzucha) 12-15 powtórzeń(staram się prostować nogi) a do tego na zmianę dragon flag
2) Wspięcia na palce na jednej nodze (łydki) 15-20 powtórzeń + 5kg + do utrudnienia staje pod futryną i .... no wiecie jak to działa
3) pistolety -7 powtórzeń+ syzyfki
4)Podciąganie na drążku nachwyt na rozstawa rąk lekko ponad szerokość barków (m. pleców)
5)Pompki nogi w górze(coraz wyżej)/(m. klatki piersiowej) 10-12 powtórzeń bądź pompki z bardzo szerokim rozstawem rąk
6) Helikopterki(2.5kg) (m. naramienne) 8-10 powtórzeń+ na zmianę unoszenie bokiem też 2.5kg na ręke
7) TZW 21 sztanga+mniejszy ciężar i jazda 3 serie (m. dwugłowe ramion)
8) Pompki diamentowe x2 i x2 diamentowe z nogami na podwyższeniu(m. trójgłowe ramion) 8-10 powtórzeń
9)spięcia przedramion z chantelką 4kg (m. przedramion) 15-20


oczywiście po treningu rozciąganie statyczne

TACOWE:
Po ostatnim treningu(sobotnim) nie zdążyłem się w pełni zregenerować i dziś odbiło się to głównie na podciąganiu i ogólnie z ćwiczeniami górnej części ciała .Nie próbowałem robić nic na "hama" ,po prostu tyle ile mogłem to wyciągnąłem z treningu ,ostatecznie jestem zadowolony . Jak widać jest sporo zmian ,ale jeszcze w sumie zostało mi 5 treningów i okres regeneracji ,więc ćwiczeń z których mogę jeszcze coś wyciągnąć nie zmieniam .Te ostatnie treningi włącznie z tym postanowiłem zrobić w ten sposób:
Każda faza negatywna robie z lekkim zwolnieniem ( ok.2 sek) a pozytywną dre do góry jak waryjot ,po 1 treningu nie chce się wypowiadać w tę stronę zrobię ze 3 treningi i powiem jak działa.Dobra bo się kurde rozpisałem a czytać nie będzie komu więc na zakończenie dodam że podciąganie jakie zawsze robiłem po treningu (3x 4/4/4 ,5/5/5/....)z progresem co trening ,doszedłem do 3x 8/8/7.
I w tym też czasie mieniłem te 3 serie na 4 i progre będzie taki aby suma podciągnięć zawsze była większa o min 1.
DZIĘKUJĘ tym którzy przeczytali i śledzą dziennik



Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-12-08 20:09:02

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
a tu jadłospis całodzienny i przykładowy posiłek










Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-12-08 20:33:16

Piękno jest w prostocie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyne cm3

Następny temat

Pytanie :D

WHEY premium